Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz HSM #16675 üzenetére

    Jó kis jellegzetesség az biztos ,egy életre nem fogom elfelejteni :DDD
    Csak azt nem vágom miért látja a 2gb ot ha gpu ként 1gb van.Elkébzelhető,hogy ki és be kapcsol a vram játékok alatt mert az MSI Affb folyamatosan terheltnek jelzi mind két magot,és a vramok is hasonlóan melegednek vagyis mind két oldal használatban kell,hogy legyenek :F Lehet ez is valami bug szerűség.Sajnos a Stalker is proci igényes lehet,és nem biztos hogy a vram a ludas.Játék közben teszteltem a procimat is,és arra a következtetésre jutottam hogy kis híján egy Inel Burn Teztel egyenértékű terhelést ad szerencsétlennek,és a tapasztaltak szerint ez a játék izzasztotta meg legjobban a procimat.Esküszöm jobb mint a prime 95 mivel azzal max 50-55C fokos a procim 1óra folyamatos tesztelés alatt.A Stalkerrel meg akár eléri a 60C fokot is 20perc alatt.A kair nem játszik közre a plusz hőgenerálásban mivel sok venti szippantja ki a meleget,és külső friss levegőt nyomok közben a procira,meg nem ref hűtős,illetve teszteltem FurMark + Prime 95 el együtt hogy utána járjak.

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák