Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz HSM #16670 üzenetére

    :R Mondjuk én rá raktam a szűrést amit a GTA IV Patch 1.0.6.0-hoz adtak ki+ a legnagyobb beállítást alkalmaztam mindenen.Ha jól emlékszem a dinamikus árnyékot mikor le vettem medium-ra akkor jóval kevésbé lagolt,de ha rá csavartam sokszor be esett a számlálóm.Hihetetlen milyen letisztult lett tőle minden.Sokkal élesebb és nem homályos az út vagy a távolabb lévő objektumok.Sajnos nem csak más utcákban meg kanyarodás közben lagol hanem egyenesen menet közben is.Köszi a teszteket meg lentebb a progikat majd le tesztelem velük és akkor jobb viszonyítási pontot tudok adni.Amúgy ne csodálkozz ha akkora MHZ el a földbe döngetted szegény Quadodat,persze azonos órajelen is oda pörkölt volna neki csak rossz bele gondolni,hogy egy olyan melegedős procit mint a Q6600 mennyire kellett volna fel feszelni :) Remélem azért a Q9550 3.7GHZ en 4gb 1044MHZ memóval ki hajtja a kártyát. :R A teszten a diagram elég nagy kilengésekkel van lehet érzékenyebb lennék rá mert a legkisebb reccenést is észre veszem eléggé érzékeny a szemem meg gyors a reakció időm játékok alatt így jobban érzékelem az FPS vagy a lagolás közötti különbségeket sajnos.Volt egy pár spanom akinek mutattam ilyen lagolós játékot,és nem vette észre,de én igen és kifejezetten zavart.Majd bevágok elötte 1-2vodkát azt csökkeni fog a reakció időm és folyamatosabb lesz minden tőle :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák