Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz kasa85 #16671 üzenetére

    Szűrést, milyen szűrést, nem vágom? :F Hol lehet bekapcsolni, vagy ki?

    Én egyenesben sehol nem tapasztaltam lagot. Ja, és nálam is 1.06-al ment a teszt, mikor az EFLC-t felraktam így: [link] Valamiért felraktam erre is az 1.06-ot, aztán már nem akartam tökölni az 1.02 visszarakásával.... :B

    Nem csodálkozom, hogy jobb volt, csak így nincs viszonyítási alapom. :DDD 3500 volt a vége stabilra a Q6600-amnak, csak akkor már zajos hűtés kellet, meg +50W áram, ezért inkább békés 3000-3200-on ment. Az I7 3800-at tudott közel ugyanakkora hőtermelés és áramfelvétel mellett, mint a Q6600 3200 körül. Amúgy hirtelen annyi jut eszembe, hogy a Q6600-am 1,28V-ot kért 3400-hoz, ami azért nem rossz eredmény, és kb. 120W-ot fogyasztott így teljes terhelésen, és egy Hyper 212 egy 1600-on pörgő Coolin SWIF-el meghűtötte.

    Amúgy ez a kihajtás érdekes téma, mert azért egy 5970-el bőven előfordulhat procilimit, amikor a minimum FPS-ed a procid miatt alacsonyabb... De ilyen szvsz I7-nél is előfordulna, csak kevesebb... Ezt ki kellene tesztelni. :B Azért azt ne feledjük el, hogy a GTA4 az utóbbi idők egyik leginkább processzorigényes játéka lett. (Ez sajnos részben a "korszerűtlen" DX9-es motor öröksége is.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák