Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Karex #16547 üzenetére

    Miért, szerintem minőségi előrelépés lenne egy működő kártya, még ha csak egy 6850 is... ;]
    Az 580 jóárasításához kéne egy pofátlan olcsó és gyors 6970... :D Meglássuk majd. Piszok jó lett az 580 is, kíváncsi leszek, az Ati mit tud felmutatni a Cayman-el vele szemben.... Mondjuk kétlem, hogy bármelyik gyártó fel tudjon mutatni olyan VGA-t a közeljövőben, amire lecseréljem a jó kis refi 5850-em... Halk, hűvös, gyors, tuningolható is pofa nélkül ha kell, barátságos 150W-os TDP-jű, alig eszik üresben, mi kell még? :D

    [ Szerkesztve ]

  • Giot

    addikt

    válasz Karex #16547 üzenetére

    Ismerőseim gépeiben vagy 8 Sapphire VGA dolgozik hibátlanul. Nekem ez az 5. Zafír, szó nélkül teszi a dolgát, és a tuningtartalék is korrekt. Beletenyereltél ennyi. A Sapphire-ok előtt volt 2 HIS kártyám az első hibátlan aztán upgrade-eltem egy HIS x1650pro-ra annyit én még nem szívtam kártyával. Folyamatosan fagyott többször visszavittem gar-ba, persze náluk sosem produkálta a hibát nálam is teljesen random. Kellett neki vagy fél mire rájöttünk haverokkal hogy mivel AGP-és kártya volt ezért volt a kártyán egy PciE-AGP "fordító" chip. Az melegedett túl feleszkábáltam rá egy SÜN-t és máris javult a cucc. Igaz aztán túladtam rajta, persze szinte féláron a hiba miatt. Nah szóval meg lehet szívni bármelyik gyártóval. De ha be tudnám szerezni megint vennék HIS kártyát, mivel úgy gondolom az 1ik legjobb only Radeon gyártó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák