Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Karex #16535 üzenetére

    Ok, semmi gáz. :R Sajnálom amúgy, hogy nálad ilyen gondok vannak. :( Amúgy írtad, hogy volt sima 5870 és 5850 is... Azokkal semmi gond nem volt?

    (#16536) tom_tol: Szerintem az AMD oldalán elérhető drivert használd, az Asus oldala 2-3 hónappal is le szokott maradni. (Legalábbis a 4890-emnél ez volt)
    Amúgy bizononyos módokban a kiterjesztett asztalok közötti videóablak áthúzás nem működik, még anno egy 3650-el ökörködtem ezzel, és ott ha áthúztad, csak egy üres keret ment át, ha visszahúztad, visszamászott bele a kép is. Vicces volt. :DD

    (#16537) Dj Dekko!: Szerintem senkinek sem lenne érdeke, hogy a PCI-E 3.0 ne legyen kompatibilis a 2-vel... Azért nem sűrűn játszanak be ilyesmiket... Meg akkor szvsz nem PCIe-nek hívnák az új foglalatot.
    Mondjuk PCIe 3.0-as gépet még nem láttam, a SATA3-nak az értelme közelíti a 0-t jelenleg, az USB 3 pedig hasznos, de nem nélkülözhetetlen, és kevés hozzá még a motyó is.

    (#16539) Baryka007: Nemsoká jönnek a Sandy Bridge 1155-ös procik, azokat mindenképp érdemes lenne megvárnod... :D Meg a karácsonyi szezont elkerülni.... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák