Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Padree

    senior tag

    Üdv!

    Különös hibára lettem figyelmes a minap. Sapphire 6570 512MB GDDR5 -öst használok:
    Gép elindít, Windows7 betölt, és az asztalon ahogy az ablakokat nyitom-csukom stb. fekete csíkok villannak fel a képernyőn. Álló képnél semmi gond. Indítástól függően csinálja, egyszer normális és akkor kikapcsolásig az marad, majd másik gépindításnál már csíkoz, és kikapcsolásig csinálja.
    Elég sokat mókoltam az elmúlt pár napban a gépházban - gondoltam lehet akkor történhetett valami, vagy valamelyik új komponens okozza. De kb. az időben telepítettem a 12.6 Catalyst-ot. A hűtése rendben van, alapon 40fok körül, gyári Arctic Cooling. Igaz húzva van 650-ről 800-ra, de tuning nélkül is csinálja. Korábban volt problémám a rendszermemóriával is, az enyém "Hypermemory"-t használ, tehát az alaplapba dugott RAMból csíp le magának még valamennyit. Korábban egy noname memóriával szemetelt 3D alatt, most kipróbáltam többféle modullal is, ugyanúgy fennáll a hiba.
    Gondolom ha hardverhiba lenne akkor mindig kijönne, ezért a legvalószínűbb oknak az új Catalyst-ot tartom. Most visszaraktam az előző 12.4-et, de kell pár nap, hogy biztosabbra mondjam.

    Közületek valaki találkozott ilyen hibajelenséggel?

    [ Szerkesztve ]

    "I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

Új hozzászólás Aktív témák