Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hencso

    Ármester

    válasz totyak #6519 üzenetére

    nem tudom mennyit javulna a dolog de próbáld meg egy 95W os Phenom 2 x6 all ... nem tudom menyi a vrm a deszkádon mert nem találtam meg a le írásban de szerintem nem sok 4+ talán.. az a baj hogy a leg szemeted seg sziklát vetted meg mert olcsó és jó lesz... volt nekem is a mostani konfigom elött AM3 as cucom... Phenom 2 x6 1100T + Asus M4a79T deluxe deszkám 1.488 vcoréval ment 3.7GHz en a 9 MB cach sokat dob de ahhoz hogy elő bújón az x6-os ból a szörnyeteg kell hozzá jó kis deszka ami tuningra is alkalmas ... nem vicből irom . a mostani 640 esedel csak cach baj van ... orajelben egész jó ... de az L3 cach nagyon sok szór kell mostanság! ..
    Egy jó tanács ad el a mostani lapod + procid és abbol kb +10k vagy +20k dobsz mellé és AM3 + tudsz venni ... pl FX 4350 +Asus M5A99X EVO R2.0 deszkával + értelmes hütés rá ! ami minden AMD re kell .

    FX et azért nem kéne leszolni mert nagyon jó kis CPU kat lehet kapni némejik FX 8320 és 8350 es 5.2 5.4GHz en is elmegy viz és levegővel is :)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák