Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz habo2 #5373 üzenetére

    mit sír a szád, szátok, szoktam adni kecsapos kenyeret, úgy hogy kecsap is van rajta, és egy szavatok sem lehet, mert van a kenyérnek kecsap mindegyik oldalán! :DD
    Akik nem tudják, elmondom, hogy tálalom a barátaimnak a kecsapos kenyeret: vágok mondjuk 5 szelet kenyeret, és mindegyikre rányomok gondolomnyi kecsapot.. aztán az 5 szelet kenyeret egymásra rakom, így a kenyerek többé, de inkább kevésbé szétnyomják egymáson a kecsapot, de mivel mindegyiken van kecsap, ezért a legalsót és a legfelsőt kivéve, mindegyik szelet kenyéren lesz kecsap alul és felül is, viszont 20másodperc alatt tálalható!
    Inni meg adok rónasági kunságszeszes üdítősüvegben vizet... tudom kicsit ellent mond a kunságszesz és az üdítő, de felénk ilyen is van :C
    Persze tanácsolt a vizet minél hamarabb meginni, mert addig nem hozok frisset amíg el nem fogy az üvegbül.. nincs pazarolás :((
    Volt hogy adtam szaloncukrot is deszertnek! igaz hogy a nyáron, és hogy 1szemen osztoztunk 6-an, de az íze kedvéért jó volt az is :K :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák