Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Asbee

    veterán

    válasz pifu001 #7253 üzenetére

    Nem cseszegetlek én, de teljesen fölösleges reagálni erre a pár inteles flamerre. Mindkét procinak megvan az előnye, hátránya amivel szerintem a többség tisztában is van. Majd megunják és szépen tovább állnak.

    [ Szerkesztve ]

  • synthattik

    aktív tag

    válasz pifu001 #7253 üzenetére

    már bocs ,hogy offolok,de ha vki ide jön megkérdezni,hogy esetleg lecserélje e az inteles platformját fx re te egyből nekiugrasz ahelyett,hogy segítenél neki azért ez mutat vmit,hogy milyen ember vagy,erről ennyi.
    Más-Csak akkor mondhatok vmiről véleményt ha pozitív?nem a levegőbe beszélek volt nekem is és azért vettem 8 széria fx et,hogy ne legyen gondom sokáig vele, nekem nem benchmarkokhoz kell,meg tesztekhez,nekem szinte csak játékhoz ,1-2 dologohoz kell a gép.
    Akinek melóra is van a masina,oda tuti kell a 8 szál.Nem lettek rosszak ezek a procik,csak sajna ott hasalt el amire főként vettem,beraktam alá 1 egész jó vidkarit és voltak játékok amik rosszabul mentek mint a phll-esel.
    szóval én tavaly vettem és alaplappal együtt kb 80k volt,azért az nem kevés pénz szntem 1 proc+alaplap kombóra,azért már elvárhat az ember vmit én úgy érzem.
    ezzel szemben van a kis i5+asrock lap kombi 50k ért ,igaz nem szorzózármentes a proci de fölösleges,úgyhogy nem csak csillagászai összegekből lehet összerakni gépet.
    És lőn elégedettség minden úgy megy ,ahogy szerettem volna,és mindenki örül,csak amit buktam vele annak nem,de ez már egyén szoc probléma.
    Ez csak az én véleményem és senki nem hurrogja le az amd-t, csak nekem ez a széria annyira nem jött be.
    Köszönöm kedves figyelmeteket :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák