Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz MiklosSaS #59021 üzenetére

    Sok mindenben igazad van urambátyám és tudom hogy Abu cikkeitől már régen falramászik a többség/végig sem olvassák őket de ha a neve kifigurázásán felül újra elkezdenél bele-bele olvasgatni egy kettőbe az hasznos volna hiddel. ;)

    Téged nem érdekel a Mantle ez szuper viszont mi köze van ahhoz a tényhez (olvasd el többször ezt a szót, hátha úgy a helyére kerül.. :R ), hogy marha szépen tehermentesíti a procit?
    Én próbáltam FX-el, több játékkal is, gyorsabb, jobb, tisztább, szárazabb.

    Ráadásul ez csak az egyik előnye az új API generációnak. Sor vége, sor eleje, azaz Abu cikkei.

    Két rövid, nem is teljes idézet (a békesség kedvéért.. :B ):

    "megvan. Eloszor mantle nelkul jatszottam....most kiprobaltam vele is. :C
    Ezt a jatekot meg nem lattam ilyen vajsiman futni.."

    "Mantle-val picit mintha simab volna a jatek, vegig mentem egy palyan..mintha jobb volna ON-ban."

    A szerző egy i7 tulaj volt, szerintem ismered is, anno FX-ről váltott mert a HW a hobbyja.
    Szerinted ha húzott i7 mellett észrevette/megtapasztalta ezt, akkor mint ex FX tulajdonos lehet-e annyi képzelőereje hogy kicsit is "beleérezhessen" mi történik/het Mantleval/hasonszőrű next-gen API-val FX-en? :D

    Én bízom az illető képességeiben, szerintem megy neki! ;)

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák