Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Béka 3

    tag

    válasz Habugi #49891 üzenetére

    1,332 V megy. IBT lefut rajta, de prime 95 egy idő után magok megállnak.Játékközbe még1x se fagyott ki a gép vagy újraindult volna. érdemes fentebb tenni a feszültséget ?

  • Aram

    tag

    válasz Habugi #49891 üzenetére

    Hali!

    Szereztem akkor egy UD7-et, amit visszaadtam, mivel nem találkoztak az igényeim a Rev 1.0-ás lappal.
    Az azért tetszett nagyon, mert lehetett hozzá vizes blokkot rendelni. Természetesen ez egy következő lépés lenne és gyanítom nem is fogom meglépni. Lehet inkább építek majd egy A10-es gépet abból a pénzből, amit vízhűtésre szántam...

    Mellesleg szerintem 4.5 GHz-el már ki lennék egyezve, de kíváncsi típus vagyok. Végig tuningoltam az összes gépemet eddig és természetesen FX-et is azért vennék, hogy jó áron élvezhessem a teljesítményt. De 15-20 rugót (nettó) már nem szívesen költenék léghűtésre. Barátomnak raktam össze gépet és az FX-6300-hoz tökéletes volt 4.5 GHz-en az A30-as ezért vetettem fel.

    Tápra azért költenék, mert az konfigokon átívelő beruházás (FSP saját belsőt használ és ő gyárt nagyon sokaknak). Az alaplapnál hajlok a sima 990FX Pro 2.0 felé (lehet felesleges pénz költése a Sabertooth). Prociból pedig a legolcsóbb unlockoltat vagyok hajlandó megvenni... :D Most Q8400-at használok 3.6GHz-en... ;)

    Szóval próbálok kompromisszumos megoldást keresni. Alapvetően nagyon halk gépre vágyom, de ahhoz nagyon jó hűtő kell és kompromisszum a feszültség oltárán. Kíváncsi vagyok, mit vesz az, aki nagyon akar tuningolni víz nélkül...

    Üdv!

    Ez a felirat 20byte!

Új hozzászólás Aktív témák