Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz gyiku #703 üzenetére

    Még én se cseréltem le, csak tervezem. Netes tesztekből az jön le, hogy ami elment nálam a 2200+ Barton és NV6200 párosban az el fog futni E350-en is. Sőt még jobban is... A flash már erősen megakasztotta a Barcimat, de az E350-nél már ez is simább, és még jobb is lesz ennél, pláne a youtube.. Win7 mellé a 4GB ram biztos jót fog tenni neki, én egyenlőre csak 2GB-ot tervezek, aztán ha kevés, akkor kiegészítem 4-re.

    (#700) GerykO: Én is a villanyon akarok spórolni. A mostani Barton-os konfigom ezzel a fos Nv6200LE-vel 100W-ot eszik + a monitor. :(((

    [ Szerkesztve ]

  • GerykO

    aktív tag

    válasz gyiku #703 üzenetére

    Húgom laptopja ehhez képest annyiban különbözik, hogy 1.6->2.0 GHz van mellette egy 4570, meg 2 GB memória, 5400rpm-es notivinyó, és bizony péppé verte (prociteljesítménye majdnem 3szoros, játékban is pislogtam, hogy mit tud, az a kis "szutyok" kártya) a 2200MHz-n (3200+) üzemelő bartonom 6600-os nV és 2x1GB mem 7200rpm-es 3,5" vinyók, egyiken os, másikról swapolt, harmadikról futottak a progik. Ehhez képest az az 1800+, az Athlon lesz (mint ahogy az enyém is :K ), csak abban szerintem még palomino, jobb esetben thorougbredB mag bujkál, ami jelen esetben a barton 512-es L2-jéhez képest fele akkorát tartalmaz, 1600+palomino=1400MHz 100+onként 33MHz-vel számolhatsz. Palomino magosok max 1700MHz-ig mentek el, a tbredA 1900MHz-ig, a tbredB 2100MHz-ig, a bartonok 2300MHz-ig, értsd ezalatt normál léghűtést, és értelmes feszültségtartományt.
    Akkor szerinted érezhető lesz? Ja a youtuberól nem is szeretnék nyilatkozni, vagy amig FF-el böngésztem azt is éreztem, ha egy flash-ekkel teli weboldal betöltött, hála égnek GC javított ezen.
    Ezek alapján érezni fogja? :U

    (#704) D.Orion: Én most pakoltam egy 150W-os HIPRO tápegységet a konfig alá, eddig egy eurocase500W-os hajtotta. :B Már csak egy fogyasztásmérő kellene, mert nagyon kíváncsi lennék, így mennyit fogyaszt. 350W-os acorp táppal evett 2800+Sempronnal (tbredB), 2 vinyóval, 1 cd-íróval 6600-al win alatt ~85W-ot, terhelés alatt 150W-körül. De néha voltam olyan elvetemült, hogy cd-írás közben nekiálltam játszani, háttérben ment a torrent. Persze nekem a speedfan, és a rmclock együtt csináltak c'n'q-et. :C Beszerzek egy fogyimérőt, és majd mondom mennyi a különbség az 500W-os, és a 150W-os táp között. Ezzel csak arra akarok rámutatni, hogy mindenképp kicsi tápot adjatok majd a Brazos alá! :K

    [ Szerkesztve ]

    Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

Új hozzászólás Aktív témák