Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz hito #34563 üzenetére

    Jajj, ne viccelj már!!! Írtam, hogy ne sértődj meg, meg vegyél le ilyen következtetéseket!!! Nem téged szóltalak le, vagy a készülékedet, csak hát fura volt hogy ebben a topikban, ilyen kérdés, plusz az egész fura. :DDD De én nem ítélkezek, csak a véleményemet írtam le, hogy ez így kemény szitu. Az hogy te bevállalod, és mondjuk nem fognak problémázni az eredményen, az dicséretes. Dobj be pár felest ;] kamerázd ilyen ideglelős stílusban, vagy valami érdekes riportként az egészet, még jó dolog is kisülhet belőle. ;)
    Egy esküvőn volt ilyen kérés, hogy szó szerint mentünk a násznépen egész éjjel, és kisebb riportokat kellett készíteni. Nagyon jó lett, személy szerint szénné röhögtem magam, ahogy produkálta magát mindenki. Persze a pár is azt mondta ez az igazi örök emlék nekik, hogy a barátaik róluk beszélnek, valami közös élményt mesélnek el. Na de szerintem ez már nagyon OFF... Képeljünk! :D

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz hito #34563 üzenetére

    Repülj rá a Pana LX7-re (Fotoplusban most 90 körül megkapod).

    1/1.7"-es szenzor, de ami Neked nagyon jól jön a sötétben, az a bitang jó üveg előtte, f/1.4 - 2.3-as kezdő fényerőkkel. ISO3200-on is elég szép 1080p 50/60fps videókat készít.

    És az RX100 29 mm-éhez képest 24-ről indul a nagylátója, ami esküvőn színtén nagyon jól jön.

    Én is vennék egyet most rögtön, ha lenne rá keret. Ennyit nagyon megér szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

  • *Ropi*

    félisten

    válasz hito #34563 üzenetére

    Sem megsemmisülni sem szégyellni nem kell magad, csak tedd helyre fejben a dolgot! ;) Tisztázd előre a barátoddal, hogy ha nem [olyan] lesz a felvétel amit várt, akkor ne menjen a barátságotok rovására! ;)

    Nemrég történt eset: egy pár megbízott egy ex-videóst (már kiszállt a szakmából, ők meg gyakorlatilag rátukmálták magukat, hogy ismeretségi alapon csinálja meg nekik) az esküvőjük rögzítésével. Pofátlanul le is alkudták mondván, hogy nincs pénzük: 25.000 Ft-ban állapodtak meg az egész nap felvételéért (aki videózik az tudja, hogy ez zsebpénznek is kevés annyi munkáért). Emberünk becsülettel végigvideózta az esküvőt, majd utána kiderült, hogy a kamerája meghibásodott és az egészből semmit sem vett fel...A pár erre "gerincesen" beperelte félmillió Ft-ra...És sajnos nagyon úgy néz ki, hogy meg is nyerik, mert a videós megtehette volna, hogy letagadja az egészet, mert szerződést nem írtak. Ehelyett annyira őszinte volt, hogy bevallotta a bíróság előtt, hogy igen ott volt és videózott, de álmában eszébe nem jutott volna, hogy hibás a kamerája (Tipikus vis major...A jóhiszeműségét bizonyítja az is, hogy végig ott volt és vette - vagy legalábbis azt hitte, hogy vette - a történéseket.). Így akarjon bárki jótékonykodni...

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Új hozzászólás Aktív témák