Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz vond #56100 üzenetére

    Sima.... benne vagyok! :DDD
    Micsoda évjáratok vannai tt kérem szépen. Én meg azt gondoltam, hogy túl öreg lehetetk ide... ;]
    Ezek a vállalkozások is megleptek. Nekem rengeteg fajta melóm volt, ahogy sok vállalkozásom is, de az a rohadt szerencse, és a pénz mindig elkerült... :B Egyszerűen még azt sem lehet írni, hogy balfasz vagyok, tehetségtelen, szimplán szerencsétlen... :DDD
    Most is vállalkozó vagyok, de ezt a boltot is akkor voltam képes átvenni, amikor zuhanóban volt az egész.
    Persze láttam előre a jeleket, de úgy voltam vele, hogy bővítem a szolgáltatásokat, fotózás, stb... és akkor nem lesz gond. Na igen ám, csak szarból várat építeni, tőke nélkül, az ugye más kategória. Most 2 év után elértem oda, hogy valamennyire felfejlesztettem a boltot, de ez idő alatt meg az alap szolgáltatás után, olyan szinten visszaesett már a forgalom a mocskos internet miatt, hogy erősen megy az agyalás hogy óriási nagy buktával hagyom az egészet.... Deez borzalmasan nehéz téma, mert az anyagi bukás mellett még ott van az is, hogy mennyi időt, energiát belerakott az ember, és most amikor már szinte majdnem elértem a célt, akkor adjam fel? Nehéz azt a pontot látni, amikor már valóban abba kell hagyni. Más már rég feladta volna. Nekem is elég nagy cumi, ráment már az egészségemre, a családra a sok stressz, idegbetegség, stb... fél éve másodállás is mellette... Szóval megy a küzdés rendesen, de ugye nálam azért sem egyszerű, mert külföld, nem úgy van, hogy ok, akkor bezárom a bazárt, azt annyi. Nem rángathatom a családot ide-oda az országok között pár évente. :D

Új hozzászólás Aktív témák