Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    Mielőtt kitiltanátok örökre :DDD annyit, hogy reggel írtam is, hogy úgy mentettem ki otthonról az 50-est, hogy végre már valamit tudjak vele képelni. A melóhelyemen nulla téma, na meg egy barlang is. Hagytam is a fenébe, aztán mégis kitaláltam valamit. Nagyon rosszul sült el, szó szerint. :DDD Kitaláltam valamit, de aztán nagyon nem úgy csináltam, és szar is lett, de az obi az király! :DDD Ez a lényeg. Ígérem, lövök valami értelmezhető képeket is majd, ezeken látszik a pihent agyam... 85 fok volt ma. ;]

    A sztori az az, hogy elsőre azt akartam, hogy vettem ilyen grillgyújtós vackot. Mondom meggyújtom, jó lesz. Erre elkezdtem játszani, és ez lett belőle. De teljesen máshogy kellett volna. Pl nem színes szarokat, hanem fekete kátrány szerű valamit kellett volna. Na de kuka az egész, de ha már ennyit szarakodtam vele, megmutatom. Persze arra gondoltam, hogy meggyújtok egyet, milyen frankón fog kinézni. Szerintetek? Szerencse a lélekjelenlétemnek, hogy nem égettem porig egy lakótömböt... :DDD Be is mozdult, szar is, de az obi jó.... :DDD

Új hozzászólás Aktív témák