Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz V/ #55996 üzenetére

    detto...
    össz vissz 4 RVxxxCN es küldeményem volt 2021 jul01 óta, ebből mind problémás volt..
    egyik beérkezés után 7 hétig várt a vámeljárásra és utána kaptam csak meg, a másikra adatokat is bekértek, amit már 3 hete elküldtem és még mindig csak az olvasható hogy ügyfélre vár...(adatbekérés)
    további kettővel "csak" annyi volt , hogy itthon is áfáztatták, tehát 2x fizettem, meg nem volt lehetőségem online fizetésre..
    ( ezek egyike annak ellenére lett RVxxCN -es, hogy megjegyzésben is külön kértem az eladót hogy CSAK aliexpress standard a móddal küldje el , kifizettem az ezért járó magasabb kőltséget, ennek ellenére RV-s lett és már lassan erre is 8 hete várok rá, holott ha betartja azt a szállítási módot, amit egyébként felkínált mint lehetőséget (én pedig kifejezetten kértem és kifizettem)és expressone hozza már rég megkaptam volna
    Szóval én is fizetek, hogy csak ez a kettő legyen, semmi más. Ennek ellenére is van, aki mégsem ugy küldi. A két küldési mód közötti dijkülönbségra dispute-t nyithatok majd ha egyszer végre megkapon,. de az ezzel okozott posta 400/800 Ft kifizetését már senki nem irja jová nekem , amit ezzel okozott

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák