Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz mzsombor #46368 üzenetére

    Ezt ha nem is december 24-én, mert akkor nem indítottak el ide semmit, hanem 28-án valóban elindították, ez nem az a kamu feladás, mert a Magyar Posta oldalán látható a küldemény súlya is a Küldemény súlya:6250 gramm, amit "ellopnak" azoknál nincs ilyen és az időpont is nem a fix 08:00. (24 Dec 2020 08:54) A gond az hogy ekkor már a németek bezárkóztak ez mintha tegnap járt volna le.
    Ez itt lehet Magyarországon, csak a Magyar Posta nem vételezett be, sajnos mostanában többször találkoztam ezzel a trükkjükkel, mert így későbbre halasztódik a a kézbesítési feldolgozás. De persze el is veszhet, de jelenleg ez nem állítható biztosra.
    Most még visszavonhatod a dispute-t, úgy hogy később elindíthatod. Ezt már ugye PayPal-al fizetted, mert ott él a vásárlás napjától 180 napig a reklamálási lehetőség. Tudom hogy sok idő, de most nem a dispute kellene, hanem a Magyar Posta ügyfélszolgálán keresztül megkérni hogy keressék már meg, mert a német posta szerint ők átadták a magyar NPKK-nak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák