Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz V/ #56352 üzenetére

    Ez egy aliexpress vásárlás volt, amennyiben az aliexpress IOSS körbe tartozik ( már pedig , tudjuk hogy az) de valamiért nem tudtak beazonositani a dolgokat és bekérték az adatokat.
    Megkaptáűk a megbizási nyiltakozatot a számlát a kifizetesről a print screent.
    mégis áfát kellett fizenem. és igazad van én nem jól emlékeztem , most megnéztem
    ( mert kaptam a postán papírt róla) : vámteher(vt)2324, vámköltség(vk)599
    Megreklamáltam a posta felületén az összefoglaló szerint , de akkor most arra számíthatok . hogy a posta válasza az lesz hogy sorry ez nem automatikus vamkezelés volt a kirótt terhet a vámhivatal állapitotta meg nem ők, ( a posta) és kérjem azoktól, ne tőlük?
    A hab a tortán hogy az egész hercehurca csak azért van, mert hiába fizettem ki az eladó által biztosított választható szállítási módok közül a drágább aliexpress standard shipping -et ( ami expressone lett volna) ennek ellenére az olcsobb China Post Registered Air Mail módon adta fel ( annak ellenére hogy vásárláskor még külön commentben is tettem bejegyzést hogy csak aliexpress standard shipping method felel meg nekem.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák