Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pataig

    tag

    válasz Nordik #47797 üzenetére

    Annyira nem értek ehhez, de az aliexpress oldalán is és próbaként beírtam a tracking number-t a keresőbe és ugyanazt az infót kaptam a ship24.com, illetve a track.aftership.com oldalon is erre a csomagra. Persze nem ismerem ezeket az oldalakat , s lehet ez is kamu....A szállítást a Sunyou post intézi...

    #47795 staker- akkor én szerencsés vagyok, mert visszakaptam a teljes összeget, néhány nap alatt....persze az is zavar nagyon, hogy nem kaptam meg a terméket, mert nagyon vártam.

    #47798 V/-azért rendeltem eu-ból, mert 38$ volt az összeg postaköltséggel együtt. Most lehet vám eljárás alá esik a termék? Ezt hogy tudom meg? Mennyi idő lehet mire ez kiderül?

    Egyébként, ha esetleg mégis megkapom a terméket, akkor mi ateendőm? Természetesen nagyon zavar, hogy nem eu-ból küldte, s várnom kell, s erről nem tájékoztatott előre, de nyilván az is zavar, ha nem fizetek érte, mert az sem korrekt.... (persze még az sem biztos, hogy megérkezik) Amennyiben vámeljárás alá esik akkor nyilván egy újabb költség merül fel ami miatt meg nem éri meg nekem

Új hozzászólás Aktív témák