Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Knapp

    csendes tag

    Nekem is a Meest Europe hozza random PP Pontra az Aliexpress Shipping-es csomagokat.

    Ezeket nálam egy törökbálinti M0-ás körgyűrű melletti benzinkútra kézbesítik Érd helyett, ami sem gyalog (na jó, egy erdőn keresztül 30 perces sétával igen) sem tömegközlekedéssel nem elérhető.
    Még autóval is csak úgy, hogy csinálsz egy 10 km-es kört.

    Ezért én más PP Pontra át szoktam ezeket irányítani.
    Ez napokig, vagy hetekig tart, ráadásul már a 3. csomagom tűnik el átirányítás közben!

    A Sprinter max. a feladót kárpótolná, a Meest nem válaszol sem angol, sem magyar üzenetekre, az eladó azt mondja, hogy az Aliexpress intézte a szállítást, az Ali meg állítja, hogy megkaptam a csomagot, hisz látja a rendszerben, hogy a státusza a PPP-ra kézbesítés pillanatában delivered lett és én nem tudom igazolni, hogy nem vettem át...
    Hiába igazolom a Meest tracking linkjével, képernyőképpel és a Sprinter angol nyelvű levelével, hogy eltűntek a csomagok (illetve hogy senki nem vette át azokat), az Ali szarik rá.

    Összefoglalva:
    ha megérkezik a PPP-ra, onnantól nincsen "buyer protection", ha nincs meg a csomag, mire bemész érte, akkor így jártál.
    Az eladó, aki megkapta a pénzed, nem fog utánamenni, hisz nem fűződik hozzá érdeke, te meg nem tudsz.

    Hiába olvastam itt, hogy el kell fogadni, hogy ez most a szállítási mód, én valójában a vásárlással megfizettem annak a lakcímemre történő szállítását is és senki nem tájékoztatott előzetesen, hogy nem oda érkezik majd.
    Ráadásul azt sem tudom elintézni, hogy legalább egy elérhető, közeli PPP-ot használjanak.

    Én annyit tudok tenni, hogy más szállítási módot választok és minden eladót figyelmeztetek, hogy amennyiben mégis AE Shipping-gel küldi, akkor automatikusan 2 csillagot adok a termékre.

Új hozzászólás Aktív témák