Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atala

    addikt

    Most látom, hogy az előbb nem az Alis topicba írtam, hanem a külföldi rendelésekbe. :U

    Szóval, vettem egy kártyaolvasót, ami a leírásával ellentétben, nem olvas XD kártyát.
    Úgy egyeztünk meg az eladóval, hogy nem kell visszaküldenem a terméket, és felét vissza fizeti a vételárnak, vígaszul.
    Az eladó azt kérte, hogy úgy állítsam be a vitát, hogy visszaküldöm a terméket, és vissza adja a teljes vételárat, de bízzak benne, nem fog átverni, és nem kell vissza küldenem a terméket.
    Gondolom a jutalék miatt kérte így.
    Most ezt küldte az Ali. Eszerint csak akkor fizetnek, ha a nyomkövetésen látszik, hogy az eladó vissza kapta a terméket.
    Please note:
    If you and seller reached an agreement in Return Goods & Refund, you need to add the tracking details for your Order within 10 calender days. If no tracking information is added within 10 days, this order will be automatically closed and the payment will be released to the seller. If the system shows that the seller has received the returned products, you will receive your refund within 3-15 working days. If there is a delay, please check with your issuing bank or contact us for help.

    Hogyan történik az Alin a visszatérítés? Tényleg kell adnom egy TN számot, vagy csak az eladónak kell igazolnia, hogy vissza érkezett az árú?
    Kártyával fizettem az Alin. Hogyan adja vissza a pénzt?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák