Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoyaaa

    csendes tag

    válasz Xmodule #2224 üzenetére

    sziasztok!

    visszaolvastam, és hasonló problémám van sajnos pár novemberi hozzászólóhoz hasonlóan...
    kb. 1.5 éves Albacomp Mobile Traveller gépem van, kb. egy hete fordult elő először, h az egész képernyő elment, semmire sem reagált...újraindítottam, 6 darabban jelent meg hasonlóképp az előttem szólókhoz a kép, de a windows elindult, bejött minden, csak épp minden olyan kicsi - és olyan minőségű - volt (a 6x kicsinyítés miatt:D), h nem lehetett használni...de újraindítottam, megint minden ment...azóta ha sokáig megy (bár igazából nem tudom mitől függ, volt, h órákig ment, és semmi baja nem lett) rózsaszín lesz, lefagy, újraindítás után 6 darabban lesz megint minden...stb...
    betettem az albacomp rendszerhelyreállító dvd-t, és általában helyreállt az egész kb. a köv. 1-2 indításig...aztán megint 6 db, megint dvd, helyreállt, stb.... ezért gondoltam, h talán szoftverhiba...de jelenleg kb. a 8. újraindításra jön be egybe a kép (dvd-vel avgy anélkül), szóval...

    a kérdésem tehát az lenne, h ez biztosan nem szoftverhiba? :S (ismerőseim nagy része ezt mondja, és h telepítsem újra az op. rendszert....) Szervíz a megoldás és az alaplapcsere? :S

    Lehet, h nagyon triviális a megoldás, de sajnos - mint azt gondolom, a hozzászólásomból is kiderült :D - "kissé" analfabéta vagyok ilyen téren...:(

  • zoyaaa

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy Albacomp Mobile Travellerem van, pár hónap múlva már 3 éves, tavaly volt alaplapcserén...

    Minden rendben is volt eddig vele (tavaly óta:)), de ma mikor bekapcsoltam nem jelzett ki emmit a képernyő. Kikapcsoltam, majd újra, ekkor elindult vmi, de megakadt (a legelső képernyő jött be, ahol még be lehet hívni a biost)... kikapcsoltam, megfordítottam, kivettem az aksit, kicsit megtörölgettem, visszatettem, azóta működik...lehet, h csak érintkezési probléma volt, vagy ez vmi más...? másnak is előfordult már ilyen?

    Igazából most fél évig külföldön vagyok, elég drága lenne megjavíttatni, vagy újat venni jelenleg elképzelhetetlen lenne, de mégis nélkülözhetetlen a tanulmányaimhoz...:S Túl bonyolult dolgokat nem csinálok vele, házidolgozat, hasonlók, és mint látható a hozzászólásomból nem nagyon értek ezekhez:S ezért is kérem a segítségeteket:)

    köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák