Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karcsi1001

    tag

    Urak!

    Hozzáértőnek biztosan buta a kérdés feltevése, de én buta vagyok.
    IPC 1L töltőnél honnan tudom (kezdő vagyok benne), hogy DISCHARGE üzemmódban mikor vált át kisütésről töltésre (majd fenntartó - csepp töltésre)???
    Átvált a MODE kijelzője DISCHARGE-ről CHARGE-re (mert ezt láttam kiírva reggel)?

    Tegnap feltettem DISCHARGE-re, és ma reggel 2 óra 15 percet mutatott eltelt időnek. Úgy tudom, 20 óra után elölről kezdi az időszámlálást, tehát semmi gond. De amit nem értek, az az, hogy miután betettem a fényképezőgépbe, az azt írta ki, hogy az akkumulátor lemerült, és nem kapcsolt be. Ezek szerint, maj'd 24 óra után sem töltötte fel az akksikat? Miért? Igaz, nem vártam meg a FULL kiírást, mert azt hittem, az éjjel átváltott csepptöltésre, és azért van CHARGE módban.
    Végül is mikor van teljesen feltöltve? Honnan fogom tudni?

    Ha VALAKI le tudja írni pontosan hogyan kell csinálni, hálám örökké üldözni fogja!

    Csak annyit teszek hozzá, megelőzendő a kérdést, azért vettem ezt a töltőt hozzáértés nélkül, mert azt hittem, még számomra is érthetően lesz leírva a használati utasítás. És lesz egy olyan töltőm, ami hosszú távon is hasznomra lesz.
    Még reménykedek.

    Mindenkinek köszönet előre is, aki megtisztel válaszával!

    "Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

Új hozzászólás Aktív témák