Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • eketomy

    senior tag

    Sziasztok!
    Mindenkinek felhívnám a figyelmét t.zolika nevű emberkére! Senki ne üzleteljen vele semmilyen körülmények között! Ill. kérnék egy nagy-nagy fekete pontot is neki, ha lehetne 100 db-ot akkor 100-at minimum.
    Erről az üzletről van szó: --> [link]
    Ugyanis több mint 6év PH jelenlét után ami alatt sosem vertek még át, úgy néz ki most behúztak a csőbe!
    Ami a lényeg: nem volt a srác pécsen hétfőn, azt mondta hogy szerdán már pécsen lesz, de a laptopot nem volt hajlandó tartani csak ha adok foglalót(mivel sürgősen kellett neki a pénz, erre hivatkozott) én meg hülye voltam s az öccsén keresztül adtam neki a laptopra 10.000Ft foglalót még hétfőn!

    Na eljött a szerda amikorra megbeszéltünk egy találkát(ekkorra elméletileg már hazaért), nem jött el a megbeszélt helyszínre, telón nem tudtam elérni, csak az öccsét aki hebegett habogott ill. azzal nyugtatott, hogy ha hazaér akkor mindenképp visszahívnak!

    Nem hívtak de írt a hülye gyerek pm-et hogy szombaton délután 5kor mindenképp hívni fog és mehet a biznisz (ismét 5órára beszéltük meg), na azóta várom a hívását! ráadásul azt se tudom hogy hívják, meg azt sem hogy néz ki, mert akkor összeveretném, de áhhh!
    Szal mindenki vigyázzon vele, ill. ha lehet akkor szeretném kérni a bannolását az oldalról!

    Előre is köszönöm!

    Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

  • eketomy

    senior tag

    Sziasztok!
    Kérnék egy nagy-nagy fekete pontot szszk34 nevű kollégának (akár mehet a bannolás is)
    Mindenki aki üzletelni akar vele nagyon vigyázzon, mert van pozitiv értékelése is, de az semmit nem jelent mert engem jól átvert.
    A következő a szitu:
    - nekem is volt egy hirdetésem
    - neki is volt egy hirdetése
    Ezeket szerettük volna elcserélni, legalábbis az én részemről szerettem volna, ugyanis Ő megkapta az én laptopomat amit küldtem neki, viszont én nem kaptam meg a számítógépét ami a hirdetésében szerepel. Egy az egyben ment volna a csere meg is volt beszélve egy fix időpont amikor mind a ketten feladjuk a csomagot, na a részemről megtörtént meg is kapta viszont a részéről nem.
    Először amig felvette a telóját jött nekem a himi-humi szövegelésével, hogy véletlenül rossz címet írt a csomagra és hogy ismeretlen címzettként vissza ment a csomag meghogy újra küldi, de ennek már több mint 1 hete és semmi nem történt, azóta a telefonját sem veszi fel vagy kinyomkodja, ráadásul már a hirdetését is törölte. Nekem meg még lesz egy kellemes utam a yard-ra is. Szóval vigyázzon mindenki aki üzletel vele. Jah és a kárértékem 35-40ezer Ft (ennyi volt a laptop értéke ami már nála van)

    Köszi, hogy meghallgattatok, üdv

    Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

  • eketomy

    senior tag

    válasz mobileman #14632 üzenetére

    Hát jah, utólag már könnyű okosnak lenni, igazság szerint engem szerencsére mostanáig nem vertek át, pedig jó pár éve már jelen vagyok itt a PH-n, mindig figyeltem hogy kinek mennyi pozitivja van meghogy mióta regisztrált, de valahogy most ezt jól benéztem :(
    Azt gondoltam, hogy biztos korrekt ha ennyi idő alatt összeszedett pár pirosat! Na mind1, ez van, ebből is tanul majd az ember !

    Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

  • eketomy

    senior tag

    válasz mobileman #14632 üzenetére

    Hát jah, utólag már könnyű okosnak lenni, igazság szerint engem szerencsére mostanáig nem vertek át, pedig jó pár éve már jelen vagyok itt a PH-n, mindig figyeltem hogy kinek mennyi pozitivja van meghogy mióta regisztrált, de valahogy most ezt jól benéztem :(
    Azt gondoltam, hogy biztos korrekt ha ennyi idő alatt összeszedett pár pirosat! Na mind1, ez van, ebből is tanul majd az ember !

    Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

  • eketomy

    senior tag

    válasz mobileman #14635 üzenetére

    Hát pedig sajna pont az utólag kérdése, ugyanis ha időmilliomos lennék, ami sajna nem vagyok akkor jóval többet lennék itt és talán akkor ez sem történik meg. A másik meg ha nem lenne egy kedves kis aranyos asszonykám aki nem csesztetett volna állandóan azzal, hogy cseréljünk minél hamarabb mert neki szg kell, talán akkor se lett volna ez. --> Dehát mint mondottam utólag már könnyű :))

    üdv

    Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

Aktív témák