Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • gixivo

    tag

    Fekete pont Attila_26-nak.
    Érdeklődött az eladó tápom után (igaz 3k az ára, de nagyon kellett a pénz), PM-ben mondta, hogy viszem a tápot, hol tudunk találkozni? Meg, hogy telefonszámot adjak neki.
    Megadtam a telószámom, és 2x megkérdeztem, hogy most jó lesz? és most jó lesz?
    3 napja nem válaszol egyik kérdésre se, megnéztem az adatlapját, azóta milliószor bejelentkezett.
    Szerintem letiltott vagy nem tudom, de nem is érdekel. Illene annyit mondani, hogy "bocs, mégse kell", vagy akármit, és nem letiltani az embert / lelépni szó nélkül.
    Azóta a táp elkelt.

    Ismeretlen számot nem veszek fel! - PÜ-ben keress, ott gyorsabb!

  • gixivo

    tag

    válasz Laraxior #10783 üzenetére

    Már megbeszéltük telefonon a dolgokat, a végén le is jött, hogy engem is részben átvertek, a garipapíron amp volt írva de én nem ellenőriztem a vga-t. Ráadásul amit telefont küldtél hibás volt, rendszeresen kikapcsolt, lefagyott meg hasonlók. Telefonon megvolt a megbeszélés, hogy visszacseréljük a dolgokat, ott mindent rendbe mondtál, hogy megoldottuk és nincs tovább harag.
    De ahogy nézem ezt csak hirtelen "szemétláda volt, megszivatom egy feketével"-ből csináltad, hisz 8.-án írtad fél4 körül, de mi 8.-án szerdán este megbeszéltük a megoldást telefonon.
    Még valami: Engem is ért anyagi kár, ugyanis vettem a (jónak feltüntetett telefonodhoz ami 3G-s) mobilinternetet, és most szószerint ráfáztam mert nem tudom használni amire 5ezer magyar forintot költöttem, tehát a postaköltség 4k engem is érint ahogy téged is, és még engem plusz 5ezer kár is érint a mobilinternet előfizetés miatt (amit most 3G-s telefon hiányában nem tudok használni, így benne áll a pénzem).
    Még valami: a 7ezret én nem tudtam elutalni neked, mert (ahogy elszóltad magad) Pomázon lakom és pestre nem tudtam bemenni elsősorban bérlet hiányában mivel bankszámlám nincs, ezért megkértem nagybátyám, hogy utaljon a neten keresztül, odaadtam neki a pénzt és mikor a fizetés napján (hétfőn) felhívtam, hogy elküldte-e, nem volt otthon és mondta, hogy elfelejtette majd holnap utal. Majdnem összevesztem a nagybátyámmal emiatt. Laraxiornak meg nem fogom mondani, hogy akinek szóltam, hogy utaljon az elfelejtette, mert csak hazudozásnak vette volna. Ha ezt az egészet akárki nem hiszi el, fel lehet hívni akár engem akár nagybátyámat aki el fog mondani mindent.
    Tehát összegezném, hogy 4k-s postaköltség engem is érint, +5k mobilinternet amit nem tudok használni = 9k.
    Ráadásul: a vga-t én a garipapír alapján tettem fel, amin AMP! van meghirdetve, de a vga nem volt az. A VGA-t én a PH!-n vettem, így megkérteztem azt a formát akitől én vettem, gondolom PÜ-t "illegális" bemásolni, de _kg-től vettem, aki alá is támasztotta, hogy a nagykerben is kavartak. (Ha nem hiszi el akárki, kérdezzétek meg tőle, vagy bemásolom azt a PÜ-t amin számonkértem tőle, hogy most AMP vagy nem az).
    Igazából 1(laraxiornak)-1(nekem), hisz én jószándékkal tettem fel azt az AMP!-s cuccot, mert a garipapírja alapján tájékozódtam, de ezzel szemben Laraxior egy hibás telefont küldött el, amikor meg megkérdeztem tőle, hogy most mivan mert a telefon hibás, jött a szokásos duma: "nálam még minden rendbe volt, biztos nálad ment tönkre".
    Tehát: Őt 4k anyagi veszteség érte a postaköltség miatt plusz, hogy vegyen egy TurboSim-et amit 2-3k-ért lehet kapni, most számoljunk 3k-val, az összesen 7k.
    Én is vesztettem a 4k postaköltséget, de még ráadásul 5k mobilinternetet (ha kell bemegyek a t-mobilba és kikérem az adatokat amin alátámasztják, hogy igenis előfizettem rá) az összesen: 9k.
    Még valami: Ő 8.án telefonba azt mondta, hogy másnap elküldi a csomagot (9.-én), most 14.-e van és SEHOL a videokártyám (ha nem lenne otthon másik gép, netcafe-ban csövezhetnék PÉNZÉRT), tegnap (13.-án) megkérdeztem hol a csomagom, azt mondja csak 14.én adja fel, mert "mi így beszéltük meg" (tehát hazudott a telefonba).

    Most kérjek én is neked feketepontot?

    Ismeretlen számot nem veszek fel! - PÜ-ben keress, ott gyorsabb!

  • gixivo

    tag

    válasz Laraxior #10818 üzenetére

    Telefonba azt mondtad múlt csütörtökön feladod postán a vga-m a hűtővel együtt, tegnap meg előjössz azzal, hogy majd holnap (azaz ma) feladod, mert "akkor adod fel ha a tied megérkezett". Miért hazudsz bele a telefonba?
    Ráadásul 8.-án amikor írtad ide a fekepontot azt írtad, hogy ha nem küldök el neked 4k-t akkor a Musashi nélkül küldöd vissza a VGA-t (scyte musashi bolti ára legjobb helyeken 10ezer).
    Mellegles jelezni nem tudod, hogy adtál nekem egy fekete pontot? Ha orkester nem szól nekem, hogy kaptam egy feketét a mai napig nem tudnám mi az isten történik.
    Ezzel szembe én adtam neked egy pirosat mert úgy jártál el (eddig) ahogy mondtad.
    Küld el PÜ-ben a postai bizonylatot, hogy legkésőbb ma (14.-én) feladtad postán a vga-t + musashit, összes tartozékával.
    Mert ennyi erővel nyugodtan lemehetnék a rendőrségre, hogy elloptad a cuccomat.

    Ismeretlen számot nem veszek fel! - PÜ-ben keress, ott gyorsabb!

Aktív témák