Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    sziasztok.
    Mindenkit óvatosságra intenék Zoolee19 nevű tagunkkal,mert amit cserélt velem telefont,használhatatlan volt.A telefon nem szólt szinte egyáltalán headsettel(ezt az egyet vehettem volna észre a csere folyamán),alig-alig vette a töltést(volt hogy alig sem),1 napig bírta az akku.Állítása szerint ezekből egyik sem volt jellemző még ő használta.Pedig kétlem,hogy nálam ment volna tönkre a telefon,mindössze 2 óra leforgása alatt.Szóval a sráccal vigyázzatok,nem valami korrekt üzletfél.
    Üdvözlettel:András

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

  • zombinyul

    addikt

    válasz djfor92 #13047 üzenetére

    Azt hiszem,még nem ismered a körülményeket,kár ítélkezni.Meg volt a magam oka,hogy nem tudtam menni.És igen,az "állítólagos" barátnőm írt,mert megkértem,figyelje az üzeneteimet.Azt hiszem megírta mi a helyzet,de nem baj.Nem korrektnek tartom magam,az is vagyok,a legapróbb hibákat is ecseteltem neked,rossz minősítést átverésről,vagy bármiről velem kapcsolatban nem találsz:)
    Ugyhogy inkább veled kell vigyázni,nagyon elkapkodod az ítéleteidet,kíváncsi vagyok,a másik 2 ember is tényleg úgy "ártott"-e neked,mint ahogyan leírtad:)
    Kicsit ki kellene tapasztalnod a hardverapro.hu-t:)

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

  • zombinyul

    addikt

    válasz djfor92 #13050 üzenetére

    Ha ismernék Ők is a körülményeket(akárcsak Te is,ugyebár),akkor értékesebb lesz nekik sokkalta a több pozitív értékelés,mint ez az egy negatív.Sőt,ha valaki ismerné a részleteket,akkor a Te értékelésed semmivé válna.Ezzel mindent elmondtam,ami számít:)
    És én itt teszek pontot a dolog végére,nem szeretnék flamet indítani :(((
    Üdvözlettel:
    András

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

  • zombinyul

    addikt

    Szeretnék kérni egy fekete pontot (B)ikiviki(/B) nevű tagunknak,mivel az általa kínált telefonokból 2 hibás volt.Ezért a telefonért először kínált egy telefonként is,meg kameraként is használhatatlan K810-est(a beszéd hangszóró halott volt,valamint a kamera fedőre nem reagált,gondolom a mirco kapcsoló lehetett benne eltörve),majd a K810-es helyett adott egy K660-ast,amely vagy alaplap,vagy csatlakozó hibás,miáltal nem szól a headset egyik oldala(természetesen másik headsettel sem jobb,vonatkozik ez mindenre,ami a zenét továbbadja).Egyszerűen ezeket a dolgokat "elfelejtette" közölni :U Az egyik haverommal üzletelt,csak miáltal több száz km van köztünk,nem tudtam átnézni a telefonokat,a srác pedig nem nagyon tudja mit kell ilyenkor nézni,nem nagyon üzletelget,ezáltal KÖNNYEN BECSAPHATÓ.A kolléga ezt pedig teljes mértékben ki is használta :(((
    Mikor a hibás felvetettem neki MSN-en,még flegma is volt.
    Nem érdemes vele üzletelni,legalábbis a Sony Ericssonjait érdemes messziről elkerülni.
    Nem jó üzletfél.

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

  • zombinyul

    addikt

    válasz ppenta #13079 üzenetére

    Ez nagyon érdekes,pedig szerintem bőven sok tag örülne a dolognak,jó ötletnek tartom.De hát ez van...

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

  • zombinyul

    addikt

    Sziasztok!
    jeni nevezetű "kollégánkkal" nem ajánlom az üzletelést.Félre lett téve neki egy telefon,melynek eladását a bátyámmal levajazta.Én is fel utaztam Pestre,hogy az üzletet segítsem(én voltam a hirdető alany),ez sem volt ingyen,ugyebár.A bátyám is,meg én is átszerveztük a napunkat.Mire kedves barátunk közölte,hogy sorry,de az ismerőse vásárolt egy másik készüléket,így fuccs az üzletnek.
    Talán ha az üzletre sor került volna,nem lenne a negatív minősítés,így viszont nem ajánlom senkinek,hogy félre tegyen a számára egy telefont(vagy esetlegesen bármi mást),mert úgy is talál egy "jobbat".Én is el tudtam volna költeni másra azt a 2000 Ft-ot,és tölthettem volna a napomat a barátnőmmel.Nem buktunk sokat,bár a bátyám lemondott más személyeket,akiknek kellett volna a telefonja,és engem is inkább "személyes" károk értek(azért Pest nem 10km ide...).Ettől szeretném a kedves fórumtársakat megkímélni.
    Üdvözlettel:
    András

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Aktív témák