Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • menalcas

    őstag

    Szeretnék ezennel mindenkit figyelmeztetni csaló van a PH-n , rossz vgát adott el nekem és még ki tudja kit ver át!!
    Vigyázzon mindenki Sol4r -l!
    A történet gyorsan:
    Láttam pár hete 1 hírdetést amiben Sol4r forumozó emlitette hogy majd eladóvá válik a 8800 ultrája, rég szerettem volna kipróbálni 1 ulrtát így hát írtam is neki 1 privit hogyha eladó lessz akkor írjon rém mert érdekel, 2008-10-18 15:24:26 kor kaptam is 1 választ hogy most eladó és ha érdekel akkor megbeszélhetjük.
    Láttam hogy keres 8800Gts-t gondoltam hogy ha ugyis neki gts kell neki meg ultra akkor megegyzhetünk, meg is beszéltük a dolgot és az üzlet megkötettet hétfőn délután, azzal hogy megbeszéltük hogy másnap reggel feladjuk mind a 2en a karikat, én elküldöm neki szimplán ő pedig elküldi nekem utánvéttel, másnap fel is adtam a gts-t küldtem neki sms-t hogy feladtam , gondoltam délután felhívom hogy ő is feladta-e, mirő ő hát persze még reggel, gondoltam minden ok.
    Másnap felhív hogy, sajnos tegnap nem adta fel mert az anyjára bízta a feladást, az apja meg beteg szóval jött a rizsa mondta hát most nem tok vele mit cseszni hát rendben most micsináljak.
    Hétfőn 12 óráztam, így hát itthon hagytam zsét hogy ha esetleg megjönne akkor az itthoniak vegyék át ha jön valami, este 7 körül értem haza már az asztalomon várt a becsomagolt vas, gyorsan neki is estem kibontani, és már szereltem is be gépbe, de sajnos nem adott képet és az laplap is kisípolta hogy nincs benne vga , gondoltam kevés neki a tápom így hát elvittem 1 helyi ph-s haveromhoz ő 9800gx2 őt használ tuti elég lessz neki a tápja, betettűk és szintén kép nélkül maradtam, felhívtam hát a srácot hogy nem működik aztán elkezdett terelni hogy nála ment és hogy nem tudja melyik kaptam én mert több darab volt stb.
    Másnap(tegnap) elvittem saját költségre 1 helyi pc szervíves ismerőshoz hogy nézze meg, meg nézte és ahogy ő fogalmazott ez 1 kiló veszéjjes hulladék, ezután írtam a srácank hogy rossz a kártya és hogy vegye vissza,
    Erre ír hogy én mit képzelek, mert hát ő így is nagyon rendes volt velem mert 10K ért elpostázta nekem meg be is számitott ( aha de rendes volt küldtem neki tiszta bizalom alapon 1 jó GTS-t, mert ő ügye kersett hírdette is hogy keres,tehát nagyon megeröltette magát hogy beszámolta amit 1ébként így is áron alul adtam, tehát ő volt velem a rendes)
    Szóval írtam neki megint még nem válaszolt, aztán kiderül a folytatás majd azt is megírom, de ha nem hajlandó kifizetni akkor tuti személyesen látogatjuk meg hogy megbeszéljük hogy kit és hogyan próbáljon meg átverni a jövőben .

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

  • menalcas

    őstag

    válasz Weaver #9197 üzenetére

    Tudod , naív voltam pár éve már postázgatok seftelgetek , itt ph-n már kb 1 éve és itt még nem ért ilyen kellemetlen élmény, ellenkezőleg volt meg vettek tőlem valamit hazavitte, nem sikerült beinditania, mondtam küldje visza,visszafizettem, hazajött a cucc, kipróbáltam hibátlanul ment , eladtam másnak és neki is megy ( elkönyveltem hogy hülye volt hozzá hogy beüzemelje és kész) de kérdés nélkül visszavetem , mert így tisztességes.

    SpeedR: igen sajnos szintén ugyan az a sztori naív voltam és nem néztem a srác után, pedig pont mostanában kezdtem ovatosabb lenni és utánna nézni kivel üzletelek .

    De még ez a sztori nem ért véget,mert rossz lóra tett hogy engem akart átqrni :C

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

  • menalcas

    őstag

    válasz Foglalt név #9208 üzenetére

    Nekem sose volt pstán gondom pár év alatt airsofttól a pc ig mindent postáztam már és nem volt 1 szer se gond vele, és most senm a postán sérült meg ez 100%, viszont ami előfordulhat de nem vákltoztat sokat a helyzeten hogy lehet hogy a dvi vezérlője rossz, és ezért müködött a srácnál sli ben, viszont innetől kezdeve maga a kari magában rossz és használahatatlan aki nem meg pont sli kell annak lehet hoghy jó lenne, de ez nem az én dolgom

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

  • menalcas

    őstag

    válasz Nyugdíjas #9213 üzenetére

    Látatlanba ?? Ember szervízbe vittem hogy hesszeljék meg, nem tudom ennél jobban látattani ...
    De 1 ébként úgynézki rendeződik a dolok Sol4r és köztem ha minden igaz, jövöhéten eldől :R

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

  • menalcas

    őstag

    válasz tkesy #9327 üzenetére

    Nos eddig nem írtam mert még most "rendezödtek" a sorok.
    Sol4r kollegától viszzakerült a régi vgám, illetve amit ráfizettem az enyémre annak 1 részét(ma vettem át), mivel abban 1eztünk meg hogy ő postázott ide duplán így én azt átválalom illetve a visszapostázását az ultrának is az én kontomrta írtuk.
    A fekete listára semiképp nem teném fel mert ugyan 2 heti unszolás után csak kötélnek állt és visszavette a karit viszonta fekete pont jár neki jogosan, mert nekem nem kevés ídőmbe és főleg nem kevés pénzembe fájt ez az üzlet :(

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

  • menalcas

    őstag

    válasz Gizmo94 #9387 üzenetére

    Ha ő azt mondta hogy minden tarozéka megvan és nem írta azt neked hogy az viszont hiányzik, és emiatt neked a nyakadon maradt a cucc , nem válaszol a pü re sem , meg jóval később is küldte szerintem simán 1 feketét neki, de ha te ilyen rendes jó szívű vagy hogy azért nem adsz neki ám legyen, de az a baj hogy most csak 1 hátlappal vert át holnap lehet match box és kólás üveg lessz a dobozban mint már járt így itt ember , persze nem személyes arra az illetőre mondom akivel te üzleteltél, de sajnos ilyen az ember te a kisullyad nyújtod de neki a karod kell, nem akorok bolhábol elefánot csinálni de miért nem lehet mostanában tisztességesen üzeltelni ???
    Csak ennyit akartam :R

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

Aktív témák