Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #32577792

    törölt tag

    akkor az esetem, ami anyagi hátránnyal nem járt, csak emiatt lemaradtam másik tápról és itt állok egy nem működő géppel. priviben megegyeztünk mindenben, azt mondta, hogy ma feladja én majd utalok. rákérdeztem, hogy mi van, erre ma este válaszolt, hogy egy haverjának adta el.
    ha valaki vásárolni szeretne tőle, fenntartással kezelje az adott szavát!

    chaplin

    döntsétek el, hogy adtok-e neki negatívot vagy sem - én igen!

    erről beszéltem: hova lett az adott szó?

  • rup1u5

    nagyúr

    válasz greatchaos #3962 üzenetére

    nem teljesen értem. átvette a csomagot, összerakta a gépet és neked akkor mit küldött vissza amiért fizettél a postán? az üres dobozokat? asszem kapizsgálom......át se vette csak kamuzott mi? fú basszus! mióta ezt a topikot olvasom eldöntöttem, hogy ahogy eddig sem tettem, úgy eztán sem fogok újoncokkal üzletelni!
    illetve üzleteltem már újoncal! jut eszembe! postán vett ramokat tőlem de előre kértem a pénzt és csak azután postáztam, hogy a számlámon landolt az összeg! nem lacafacázni! így kell ezekkel bánni! :DDD

    chaplin : így mindjárt már más a leányzó fekvése.

    [ Szerkesztve ]

    Why don't you knock it off with them negative waves!

  • djtoomi

    addikt

    válasz Gyuri27 #5585 üzenetére

    Igen, garanciával árultam.
    Realizálom a dolgokat:
    Megegyzetünk, hogy veszek tőle egy gtx-et, amiért cserébe adok egy 3 hetes, garis, 9600gt-t, és egy pár napos, oem, garis e8400-at.
    Megtörtént a csere, mondtam, hogy segítek garipapírt szerezni.
    A proci garija nakos-hoz szól, a vga-jé Brekk-hez.
    Találkozón mondta, hogy Brekk-et jól ismeri, nem lesz gond.Mondom ok.
    Nakos-nak írtam nem egyszer, mindig írt, hogy bocsi, elfelejtettem, bocsi, holnap küldöm, küldöm amikor tudom.Ok, párszuor eljátszottuk, Brekket hívtam kb 2-szer, egyszer foglalt volt, egyszer emg nem vette fel, mondom, mindegy, hagyom, biztos elintézte vele a kolléga.
    Utána chaplinnek mondtam, én mindent emgetettem, nakos-tól kérje el a garilevelet, mert ő amúgyis elakarta már adni a procit, szóval kérje el tőle nyugodtan, nála van, én nekem nem küldte el.Beszéltem vele telefonon is, hogy esetleg ha majd jár errefele, akkor elhozza a garipaírt, de még ma este, legkésőbb másnap reggel elküldi mailben.Azóta sem történt meg.

    Szóval ha jól emgnézzük én ha erre feketepontot kapok, akkor adok is, mivel az egészhez semmi közöm nem volt....

    Nem érdekel ha bannoltok, akármit csináltok, mivel egyrészt feketepontok egyrésze jogtalan(ezalapján az itt oly sokan szájukat jártatók is biztos kaptak volna 3-at, 4-et), másrészt akit ANYAGILAG, AKÁR EGY EZRESSEL IS MEGKÁROSÍTOTTAM, JELENTKEZZEN......
    De az mióta megkárosítás, hogy rajtam kívülállók basznak az egészre, amit ők igértek meg? :U

    -NOKIA-:
    Valóban, elfelejtettem, sajnálom. :(

    Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

  • djTech

    csendes tag

    Sziasztok,

    hatalmas feketepontot kérnék Chaplin kollégának ezért az üzletért.

    Biztosra mondta, hogy kell neki a proci majd belepiszkított a hírdetésembe. Megálapodtunk, hogy felviszem neki pestre fel is vittem, de ott már nem volt elérhető, nem válaszolt a telefonra sem. Buktam egy Győr Pest utiköltséget. Azt hittem rendezhetjük ezt, de nagyképűen lerázott. Úgy látom rendőrt játszik a fórumon, de ha hibázik azt nem ismeri el.

    [ Szerkesztve ]

  • C64

    őstag

    válasz djTech #13813 üzenetére

    A tisztázás végett!

    A Procit hetekkel a tervezett találkozó előtt lefoglaltam. Azt mondtad, hogy pósta kizárva, csak személyes átvétel. Mondtad, hogy jössz fel pestre jan 29.-én és hívsz majd még előtte, ill egyeztetünk. Nem hívtál, elteltek a napok és én pedig beírtam a hírdetésedbe, hogy valszeg kamu az egész, mert az eladó csak a száját jártatta.
    Később írod, hogy akkor jönnél fel pestre. Akkor viszont már nem volt aktuális a vétel, lejárt a határidő, vettem egy másik procit.
    Az összes privát beszélgetés még megvan... leelenőrizhető!
    Erre most látom hogy beírod ide ezt a történetedet (sztem tök kamu...), hogy állítólag feljöttél pestre, hívogattál telón stb... De mikor? Nem is beszéltük meg. Jan 29.re volt megbeszélve és nem két héttel utánra. Ezek után nehogymár elvárd tőlem, hogy megvegyem a procidat.... Direkt szóltam, hogy már nem aktuális.
    Az ilyen embert nem szellemi fogyatékosnak hívják?

    Szóval barátocsakám kiérdemelted a feketédet! djTech-nek a kazudozásért, rágalmazásért és azért, mert jogtalanul befeketítetted a hírnevemet!

    chaplin

    Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

  • djTech

    csendes tag

    Ezt kaptam chaplin -tól nagy vonalakban tegnap.

    privátot nyilvánossá tételét tiltjuk továbbra is.

    Ez nem hiszem, hogy normális ember komunikációjára utal. Azt nem érem, miért kapkod 1 hónappal az "üzlet" után, amiért egy tiszteséges kollégától pirospontot kaptam. Azt hiszi, hogy összehazudozik mindent, vádaskodik, akkor visszavonják? Nem értem.

    Ha kifizetné az utiköltségemet akkor, sem vonnám vissza a feketét. Még aznap este megírtam neki sms-ben is privátban is hogy megy a fekete. Akkor nem érdekelte?

    Hazug szemétláda! Óvatosan vele. Szerintem nem én vagyok az első...

    [ Módosította: bolondember ]

  • C64

    őstag

    válasz djTech #13996 üzenetére

    Hallod, hogy lehetsz ennyire gerinctelen??? Soha az életbe egyszer sem beszéltünk telefonon, ne kamuzz már... Az eszem eldobom, mekkora egy kretén ember vagy hallod...

    És már megbocsáss barátocskám, de egy úriember nem hazudozik!!!

    Mikor jössz fel legközelebb pestre? Szívesen beszélgetnék veled erről személyesen is!!! ;]

    Még szép, hogy ki vagyok szállva magamból, ezek után ki ne lenne feldúlva...

    Hallod djtech!!!!!!!

    NEM KÁROSÍTOTTALAK MEG MERT SZÓ SEM VOLT RÓLA, HOGY MEGVESZEM A PROCIDAT!!!!!!!!

    És ez bizonyítható az összes privát beszélgetésünkel!

    Úristen, káromkodott chaplin, úristeeeeeeeen..... :Y :C !
    Persze, hogy fel vagyok dúlva, direkt rossz híremet kelted!
    Elegem van már a rosszindulatú emberekből :(((
    .....

    [ Szerkesztve ]

    Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

  • C64

    őstag

    válasz djTech #14001 üzenetére

    Bizonyítsd be hogy beszéltünk telefonon!!!

    Idézet a saját privátomból:

    Hát nézd, azt igérted, hogy felhozod 29.-én a procit és szólsz előtte, de nem szóltál.

    Most erre mit mondjak, köszönöm de már nem aktuális. Túl késő, kicsúsztál az időből...

    üdv

    Direkt szóltam, hogy már nem aktuális a vétel!

    Ha ezek után még feljöttél Pestre, ahhoz nekem semmi közöm! De telefonon sohasem beszéltünk. e-mail-ben sem! Sehogyansem.

    Én be tudom bizonyítani, hogy mi történt pontosan, te is be tudod bizonyítani???

    A személyeskedésből pedig elegem van, direkt ezért is tiltotta le a privát beszélgetéseket, mert túl messzire mész. Ha személyesen találkoztunk volna, már biztos laposra vetrem volna a pofádat!

    Nem lehetne egész egyszerűen csak a tényeket felvázolni?

    chaplin

    [ Szerkesztve ]

    Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

Aktív témák