Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Zolee11

    senior tag

    válasz djtoomi #5587 üzenetére

    Te mindent megmagyarázol öcsi, te aztán semiről nem tehetsz, te vagy az ártatlanság megtestesítője.
    akit ANYAGILAG, AKÁR EGY EZRESSEL IS MEGKÁROSÍTOTTAM, JELENTKEZZEN...... Én jelentkezem.
    Ha nincs rá garipapír akkor előre szólsz, hogy nincsen meg, vagy addig nem adod el, amíg nincs meg, persze kend másra...

    no brain, no problem

  • Gyuri27

    félisten

    válasz djtoomi #5587 üzenetére

    Nálam és gondolom a többségnél a garancia az a jótállási jegyet jelenti. Ha az neked nincs és bármilyen okból nincs pl nem kérted el, nem küldték el elhagytad akkor az nincs. Tehát amit árultál arra nem volt garancia.
    Két dolgot tehettél volna. 1 saját magad vállalod a garanciát (3-6 bármennyi hónapra). 2 vállalhattad volna a garancia elintézését abban az esetben ha szükséges.
    De ez nem garancia, hogy pistikénél van. A másiknál meg ödönke fejben tartja, hogy valamikor vettem nála valamit.
    Árulhattad volna a cuccot sokkal olcsóbban is csak próba garival is.
    Konkluzió: 1 nem veszek olyan helyen semmit ahol az előbb említett papirost nem nyomják a kezembe. 2 ha mégis veszek szaré-húgyé akkor nem adom el.
    Nem bántásból mondom, mert nekem veled bajom nincs, de ezt elkurtad. Nem kicsit.
    Egy vásárlás/eladás esetén ennél körültekintöbben jár el az ember fia.
    A nokiás sztorit nem kommentálom, csak annyiban, hogy itt (a ph-n). Az ember a becsületével és odafigyelésével vivhat ki magának jóhírnevet. Erre lehet alapozni az üzletelést. De e két sztori alapján én csak nagyon alapos körültekintéssel és általad vállalt garanciával kötnék veled üzletet. Nem olvastam vissza a többi sztorit nem tudom. Így a két üzlet alapján mondtam véleményt.
    Remélem valami leesik ebből a hszből.

    [ Szerkesztve ]

    Amd - Radeon - Ryzen

Aktív témák