Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • emerico2004

    aktív tag

    válasz Ginkologic #13651 üzenetére

    Önnek is kellemes ünnepeket. Igen a termékek jó áron vannak aki elöször lefoglalja az viszi el öket,a hirdetést azért szokás fenn hagyni a termék eladása után mert igy lehet az értékelést megtenni.Semmi olyat nem igértem hogy biztosan lessz még lap mondtam hogy érdeklödjön pár nap múlva hátha lessz,ahogy ezt ön is leirta.Értem hogy rossz lemaradni egy jó vételről de ez nem ide való ide akkor szokás irni ha valakit szándékosan becsaptak,megkárosítottak. De itt erröl szó sincs kérem az adminokat töröljék a 2. hsz-t. :R

  • Myth

    aktív tag

    válasz Ginkologic #13651 üzenetére

    Ugyanezen a véleményen vagyok... Kérnék egy óriási feketét emerico2004

    A sztori: Már az elején gondolhattam volna, hogy nem szabad tőle vásárolni. Február 10.-e környékén érdeklődtem nála, beszámítással kapcsolatban a 470-es gtx kapcsán. Megkaptam a választ de mivel csak érdeklődtem és az ajánlat sem volt megfelelő számomra ezért nem vásároltam tőle. Utána jött egy nagyon akciós evga 480-as kártya 69990Ft-ért amire persze rögtön le is akartam csapni. Irtam neki priviket valamint még aznap este írtam neki sms-t is (péntek este 10 körül), hogy ment neki néhány privi mindenképpen érdekelne a 480as akár előre is utalok stb. Utána szombat és vasárnap is be volt többször is jelentkezve de egyszer sem válaszolt a privátokra pedig minden nap írtam neki kapott még néhány sms-t mert gondoltam nem leszek olyan illetlen hogy zavarjam a telefonommal hétvégén. Aztán vasárnap este láttam, már visszaírt mikor is mondta, hogy hát sajnos már elkelt... Na ekkor felmerült bennem a dolog hogy talán nem is volt igaz ez az egész, hogy ennyiért eladja! Mind1 ez annyiban maradt... Most jött a következő esetünk amikor is írtam neki alaplap ügyben, hogy beszámítaná-e az én lapom egy ex58 ud3r-be! Erre annyi jött vissza privátba, hogy "szerintem nincs értelme beszélgetnünk", erre megkérdeztem miért is? Erre visszaírt, hogy én már 20 privit írtam és, hogy ő nem koptatja az ujját mert komolytalan vagyok meg hogy emeljem fel a telefont 20ft és ne kínozzam a másikat azzal hogy válaszolnia kell... Aztán gondoltam akkor adok egy új esélyt a dolognak mert még mindig jóhiszemű voltam, hogy csak rossz napja volt a srácunknak. Felhívtam telefonon úgy, hogy ne is tudja, hogy én vagyok az aki szerinte komolytalan mert nem hívom fel telefonon, hogy megkérdezzem mennyiért számít be egy dolgot holott én úgy gondolom, hogy így legalább át tudja gondolni mennyit is ér neki a dolog. Szóval most vasárnap felhívtam, hogy kell az alaplap és, hogy szerdán leszek fent Pesten leghamarabb. Ő közölte, hogy rendben de félretenni nem tud mert nem bízik senkiben ha jön valaki eladja. Mondom jó akkor látom 990Ft-ért házhoz viszed akkor benne vagyok tesóm fent van hétfőn este el tudod neki vinni mondta jó hívjam fel még másnap hogy megbeszéljük a részleteket... Felhívtam kb. 3szor egyszer nem hívott vissza 3.-ára felvette megbeszéltük, hogy 8ra ott van a megbeszélt helyen... Nem volt felhívtam, hogy mi a helyzet és úgy tett mint aki nem is tud az egészről azt mondta elfelejtette de bocsánatot nem is kért és mondta, hogy akkor holnap (kedden) tényleg elviszi de hívjam fel délbe, hogy megbeszéljük a részleteket. Ismételten 3 telefon nagy nehezen elérem megbeszéljük a dolgot hogy 8ra a megbeszélt a helyen. Nem sokkal 8 előtt ennyit kaptam sms-be, hogy "nem tudok menni"... Semmi bocsánatkérés semmi! Felhívtam, hogy akkor mi van azt mondja szerda de hívjam fel nappal, hogy mikor ér rá este, én már mondtam neki, hogy szerdán már fent leszek inkább elmegyek házhoz hogy ne legyen gond. Ma felhívtam 1kor, hogy akkor mi lesz. Mondta, hogy 5 felé ér haza és akkor felhív, hogy mehetek. Várok, várok 30 perce felhívtam, hogy miért nem hívott de közben fél 6kor már sms-t is küldtem!!!!!!! és erre meg se szólal a telefonba elakad a lélegzete és megkérdezi, hogy micsoda miről van szó?? Arra hivatkozott, hogy rosszul érzi magát. Na itt még jószivűen mondtam, hogy a háza bejárata elé megyek és csak kijön odaadja és kész. De nem most ezzel nem tud foglalkozni pár napig. Na itt már teljesen felforrt a vérem! A héten 12szer hívtam (ez neki 20Ft), a kis álszent nem teszi félre mert ő nem bízik meg bennem meg utalni se jó ha utalok előre valamennyit mert nem hanem csak személyesen! És egyszerűen nem lehet megvenni tőle az alaplapot!

    NEM AJÁNLOM SENKINEK! HAZUG, GUSZTUSTALAN, SZEMÉTLÁDA!

    Battletag: Myth#1775

Aktív témák