Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Szentes

    tag

    válasz Gdfath3r #13009 üzenetére

    Én is pontosan azt kapom amire számítottam. Csak vádaskodsz és te nem ismered el a hibádat. Kicsit olvasd már el a hozzászólásaidat....ha figyelmesebben megnézed, a saját soraid között ott vannak az ellentmondások.
    Jól jött volna egy vidéki tudatlan, hogy becsapd egy kis pénzel ugye? De hát te mondtad, minden pénz számít. Az lehet de nem így!
    A kártyát nem láttam működni a vásárlás előtt, így csak az elmondásodra hagyatkozhattam ami ezek szerint csak egy mese volt.
    Megakartál szabadulni egy hibás kártyától akire próbáltál egy pali madarat találni de nem jött össze. Olyan hazugságokat próbálsz itt leírni, aminek semmi alapja sincs! Még, hogy mozgott a blokk rajta...? Senki nem nyúlt hozzá és ezt te pontosan tudod! Itt meg leírod nagy ártatlanul, hogy a csúnya rossz bácsi tönkre tette a kártyádat, de mind ketten pontosan tudjuk az igazságot.
    Beakartál csapni, pontosabban egy 9 éves gyereket minden lelkifurdalás nélkül és ez nem jött össze! Adtál cserébe egy 7600GS kártyát ami kicsit gyengébb mint amit először küldtél, elfogadtuk és nem a pénzt követeltük vissza. Ha én lettem volna a hunyó nem a pénzhez ragaszkodtam volna inkább és nem egy gyengébb kártyához?
    Mivel az igazságot mind ketten tudjuk, így nem vagyok hajlandó vitatkozni a továbbiakban egy olyan emberrel, aki először becsap, majd a nyájas hazugságaival magát próbálja fényezni itt a fórumon.
    Részemről a téma befejezve, sikerült alátámasztanod annak megállapítását, hogy veled és a hozzád hasonlók miatt "hígult" fel ez a jó kis oldal közössége.
    Az utolsó hozzászólásomkor itt áll az apuka akinek a gépébe lett volna a kártya, aki személyesen élte meg a csalódást, mert bár a telefonbeszélgetéseket nem hallotta, de minden mozzanatnál jelen volt és keserűen állapította meg, hogy soha többé nem vesz semmit az Interneten keresztül, mert nem akar így járni.
    Most már csak az lesz a szép, ha az is kiderül, hogy te hibásan vetted a kártyát és így próbáltad meg eladni. Több Linuxos és Mac oldalon ugyanis panaszkodik egy felhasználó az X800GTO kártyájára és annak módolását próbálja kihúzni a fórumozókból és ez nem sokkal az eladásod előtt történt. Keress rá, magad is meglepődsz mi mindent rejt az Internet csodája.
    Na minden jót, de csak annyit, amennyit TE adtál másoknak is!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák