Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mcray

    senior tag

    válasz Richard #4216 üzenetére

    Csatlakozom. Az Ak-im 370 és 400 Fps erősek. A 370 Fps erős(vagyis a gyengébb) 10-15 méterrel vissz messzebbre...HOPPÁ MI???

    Lehet nem mondanak hülyeséget a Softairen? Én írtam ott is feka007-nek hogy 260 Fps-sel is kb ugyanazt tudta ha nem többet a srác, méghozzá M4-gyel aminek nagyon nehéz a hop upját jól beállítani, hogy ne állítódjon el.

    Nincs annál rohadtabb érzés mikor mész a 400 Fps-sel és eléd ugrik pár méteren egy ellen, akit reflexből ledarálsz és azt látod hogy a másikon véres sebeket ejtesz. Amellett hogy rohadt fájdalmas, ha felszakad a másik bőre örök heg maradhat utána.

    SENKI SEM EZT vállalja el aki airsoftozni megy, HANEM azt hogy MINDENKI vigyáz MINDENKIRE és bár kiküszöbölni nem lehet egy fenti esetet, de megteszünk mindent hogy a lehető legnagyobb távról adjunk le lövést ami nem okoz kárt a bőrben és ha tudjuk, meglepve,közelről dobatunk, (ahogy a valóságban is bármilyen katona tenné aki nem egy kivégzőosztag tagja...)

    Ha engem végigvarrsz 460 Fps-sel, mert szerinted eltaláltál és valójában a bokor minden lövésed eltérítette, tuti levenném a puha gumit a tusról és úgy esnék neked ;) Nem személyeskedem, bárkivel megteszem ha a kronó megállapítja hogy a fegyverét nem rendeltesszerűen használja azért "hogy a terminátoroknak fájjon...", mivel így MINDENKIT büntet...

    Ajánlom neked hogy járj Szlovákiába, ha a fent leírtak nem hatottak meg. Ott Aegeket is imádják 500 Fps-re húzni...Mellesleg a Magyarokat előszeretettel varrják arcon, nehogy a búcsúban elvigyük a szép lányaikat :K :K :K

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Új hozzászólás Aktív témák