Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabikaa20

    őstag

    válasz #51634688 #18864 üzenetére

    Hello.

    Jo legyen a proci es a grafika a tobbi annyira nem lenyeges!Na meg azert a rendszermemoria is fontos.minel tobb legyen benne!!!Ha tudsz annyiert akkor ha lehet inteles procival i3,i5,i7......ha annyiba nem josz bele akkor a AMD Phenom II X3-as vagy Athlon II X2-es valtozatok se rosszak....Nekem pl Athlon II X2 P320-as van benne.Es a Windows szerint az a legyengebb a gepemen. 5,1pontot ad ra mig a grafikara 7,1-et!De viszont egy ATI Radeon HD5650 1gb DDR3-as grafika van benne!Amivel már játékra is kiváló!!!Játszom a Maffia2-ot a Call of Duty:Black Ops-t kerem szepen Max grafikan 1366x768-as felbontassal szaggatas nelkul viszi!!!Es egy 82cm Samsung LCD TV-n is jatszottam HDMI kabellel osszekotve Full HD-s beallitasokkkal is (1920x1080) ugyis simam megy a jatek max grafikan!

    Ha meg nem szeretnel ATI-s grafikaval akkor Nvidias-asl kb a GT435-ös vagy GTS250-el van egy szinten!Termeszetesen itt most a Mobil grafikarol beszelunk!Egy asztalihoz ne hasonlitsuk!

    Itt van egy topik amit en nyitottam.Nézzél be csinaltam teszteket a grafikarol ha esetleg érdekel!

    [ Szerkesztve ]

    Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

Új hozzászólás Aktív témák