Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vigneau

    félisten

    Sziasztok Fórumtársaim!

    Az Abit NF7-es szériája óta megrögzött AMD párti vagyok. Viszont emlékszem rá, amikor még egy ST6-ost használtam igen nagy megelégedéssel egy jó kis Tualatin Celeron társaságában. Azóta sok idő eltelt, és végre találtam egy olcsó, de jónak tűnő újdonságot, az IB9-et.

    Íme, ami jelenleg elérhető a gyártó honlapján róla: [link].

    Egy ideje átpártoltam az Abit-ról a DFI-re, azonban egyre jobban érdekel az intel C2D alkotása. Némi nosztalgiázást el tudnék viselni - no meg az sem utolsó szempont, hogy a DFI nem tartozik az alacsony árú termékek közé -, ha az Abit egy jó, és egyben olcsó tuningdeszkát tudna biztosítani a jó ügy érdekében.
    A kialakítása igen átgondolt - emlékeztet az Abit AX8-ra, amit szintén nagyon szerettem -, igaz nem képes két VGA fogadására. Ami engem illet, kacerkodtam egy ideig a gondolattal, de azóta benőtt a fejem lágya: bőven elég nekem egy, de ütőképes VGA.
    Egy dolgot sajnálok benne, hogy nem rendelkezik uGuru-val, ami anno nagy fegyvertény volt az AN8-nál a KN8 ellenében. De ez elnézhető neki.
    Szerintem jó ár esetén komolyan fontolóra fogom venni a megvételét, valamint az átállást a ''másik oldalra''. Addig is várok / várunk, miként alakul eme figyelemreméltó MoBo sorsa.

    Jó fórumozást kívánok:

    Vigneau

    Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

Új hozzászólás Aktív témák