Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolynet

    addikt

    válasz zolynet #517 üzenetére

    Egy kis prabichl-i beszámoló:

    Tegnap 6kor indultunk Gyensdiásról, f10re értünk a prabichl-i parkolóba, melynél igen nagy volt a zsúfoltság. Ez a pályán egyáltalán nem látszott, jól eloszlott a 'tömeg'. A zord időjárás miatt csak az 1-es, 3-as és 4-es pályákat lehetett használni. -13fok és a hozzá tartozó iszonyatos szél, nem éppen ideális.
    Több beszámolóban olvastam h a pályákat viszonylag hamar buckásra és jegesre sízik, ezt nem akartam elhinni, de sajnos igaz, ~f1re nagyon sok helyen jeges volt a pálya, és olyan buckás hogy szerintem a veszélyes kategória. Úgy hogy végig esett a hó és a hóágyúk is mentek, mondjuk szar irányba. (nagy szél miatt)
    Most cimborám kölcsön lécével mentem (fischer vc100) ami nekem nagy volt, 168cm. Ezzel egy hétre biztosan nem fogok menni, mert volt küzdés. Első 50méter után letudtam gyorsan az első esést :DDD na mondom ez nem lesz okés. De aztán nagyon ráéreztem és gyorsan alkalmazkodtam a léchez. Azzal megyek amit adnak. 10-től már 'csak' 30€ volt a napijegy (35€ 9től), ami még mindig sok, főleg úgy hogy a két felvonóból egy ment csak. 14-től még rosszabbá vált az idő, 15kor befejeztük és indultunk haza.

    Képek:
    jómagam

    a tó felett
    zéró sorbanállás
    3-as pálya

    és az esti jól megérdemelt murauer sörci :K

    Síelésben gazdag új évet! :)

    Life is too short to stay stock!

Új hozzászólás Aktív témák