Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CS@

    csendes tag

    Üdv!
    A mai nap vettem egy X-718F –et. Teljesen elégedetlen vagyok vele. Kimondottan nem szeretem az FPS jellegű játékokat, a célom az extra gombok frankó kihasználása volt, de már ezeknek a konfigolásával is annyi gondom van, hogy azt még leírni is sok lenne. A szoftver elképesztően pocsék, a CDn mellékelt driver külön vicc, hogy user defined után folyton megfagy. A gyártó oldaláról leszedett 7.80al ez a fagyogatás már elmúlt, de ettől függetlenül továbbra sem értem miért nem mutatták meg egy felhasználónak rövidke próbálgatásra mielőtt úgy döntöttek volna, hogy ez így jó lesz. A quickmenüknek totálisan nincs semmi értelmük, mivel közvetlenül még egy exe fájlt sem képesek futtatni csak a béna user defined –be, amit mire elérek már nincs is semmi értelme az egésznek. Összességében nagyon megbántam, hogy pénzt adtam érte, de ha már itt van gondoltam próbálkozok vele és összerakok benne pár olyan menüt ami esetleg számomra hasznos lehet. Sajnos itt is koppantam(lehet, hogy ez az én bénaságom, sőt valószínű), mert miután hosszú órákat pöcsöltem vele utána nekiálltam keresni egy ini fájlt vagy bármi hasonlót, ami az általam elkészített beállításokat tárolja, mert egyik porcikám se kívánja egy windows újratelepítés után ezt ismét megcsinálni. Természetesen nem találtam ilyet. Gondoltam akkor megpróbálkozok némi reg fájl nézegetéssel mire már azt hittem megvan a megoldás. Gondoltam kipróbálom, hogy elmentem a reg fájlokat és gyorsba felghostoltam egy régi windowst, majd benyújtottam neki az általam mentett reg fájlokat. Természetesen mindent megjegyzett, kivéve a saját menüimet, ami miatt az egészet elkezdtem.
    Mindenestre, ha valaki megtudná mondani, hogy mégis mit mentsek el, hogy ne kelljen minden egyes windows ghostnál előröl kezdenem az Settings/UserDefinedben 1x már megcsinált beállításaimat, azt megköszönném.

  • CS@

    csendes tag

    Üdv!

    Az előző hozzászólás óta eltelt egy hétben próbálgattam ezt a jószágot és arra jutottam, hogy nekem végképp elegem van belőle.
    Úgyhogy, ha bárkit érdekelne dobjon egy mailt és a vételár feléért szívesen odaadom, ha eljön érte Újpestre.
    A4Tech X718-F, Aquaban 2007.09.21én vettem(1évGari, számlával), 4800HUF volt 2400ért vihető.

Új hozzászólás Aktív témák