Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • caprine

    aktív tag

    válasz Laci4 #1092 üzenetére

    Nekem is volt WOP-35 :D Elajándékoztam mert behülyült. Álló állapotában a kurzor össze vissza ugrált, vagy csak éppen átugrott a képernyő ellentétes részére.

    Azóta is volt több A4tech, még noti egér is, a kis mérete ellenére szerettem, kissé el is koptattam az alját, pöpec állapotban volt napi 8 óra, és kb. 3 év után is.

    Ezután vettem egy egyszerűbb (nem emlékszem a típusára) A4tech-et, de törte a kezemet, elajándékoztam.

    Egy 718-at vettem a keresztfiamnak, rengeteget megy vele, de még mindig müxik, mondjuk a lakozott felülete nem tetszik.

    A mostani 750BF-nek időnként a bal gombja mintha akadna, nem jár már olyan simán, ha kell valakinek olcson odaadom, egy Razer Deathadder van beüzemelve helyette.

    Teljesítmény/ár viszonyban az A4tech X7xx mindent visz, ez tény, de nem bír ki annyit mint egy Logitech MX xxx sorozatú egér.

    Ha valami olcsobb egér kell és nincs extrém igény akkor a Gigabyte GA M6800/ 6850 a maga 2500 forintos árával tökéletes (ilyenem is van).

    [ Szerkesztve ]

    Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

Új hozzászólás Aktív témák