Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liqquid

    tag

    Az lenne a kérdésem aki tisztába van ezekkel az új Anti Vibrate egerekkel, hogy pontosabban működnek e mint a simák? Ezen kívül, hogy a lézeres vagy az optikás verzió a pontosabb?

    Nekem jelenleg egy X-766FS (hűtő fűtő bár kb. totál fölös meg nem is emiatt vettem:) típusú egerem van: X-766FS

    Na most ez optikás és majdnem meg vagyok vele elégedve viszont nagy felbontásnál ha lassan is mozgatom és vissza is vettem a sebességen valamennyit úgyse pontos 100%-ig azért... fogásra nem rossz viszont a bal oldali gombjai közül az előrébb lévőt nem érem el az ujjammal normális használat mellett... Egérpadom Razer Goliathus , de használtam már máson is de ez volt a legjobb eddig, netán ha van konkrét típus amin tökéletesen működnek? Amit az A4-tech forgalmaz egérpadokat azt Magyarországon sehol nem láttam volna, hogy lehet kapni :( .

    Azért vettem ezt a típust még anno mert 4 irányú a görgetése de már ilyesmi nem izgat most mert volt ahol nem tudtam használni ahol pl. szerettem volna (photoshop) úgyhogy 2 irányú görgős is megfelel.

    Ezeket a típusokat néztem ki: X-710BH , XL-750BH , XL-747H
    :F

    Várom a válaszokat, tapasztalatokat, javaslatokat :D .

Új hozzászólás Aktív témák