Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tweaky

    csendes tag

    válasz Mexildos #3428 üzenetére

    Amit most kiragadtam az az hogy "észre se lehessen venni".
    Nekem pár napig volt [ilyenem] és tényleg nem lehet észrevenni.
    Hát nem tudom hogy neked ez + vagy - de valami brutális basszus van benne persze emellett nagyon tiszták a hangok, csak a "magas hangok" miatt vagy nem tudom, mindegy csak meghallgattam [ezt] is és még csak nem is a legjobb minőségben és jó volt.... ( ez csak az én véleményem mert előtte pár ezer forintos fejeseim voltak és most is creative fatal1ty van de ennél sokkal jobb a razer)
    Mindehez hozzátartozik hogy alaplapi hangkariról ment + telefonnal :D de engem meggyőzött és újra megvenném.
    Hogy kicsit részletezzem ez egy sima stereo fejes, 3 méter kötött borítású kábél aranyozott csatival. A füledet körbe veszi teljesen de amint már írtam észre sem venni szóval ez egyértelmű. Jah majdnem kifelejtettem hogy zajszűrős mikrofonos (bár zajszűrés inkább a kártya dolga) amit fel lehet hajtani + van rajta mikrofon on/off és hangerő szabályzó, a kábélen + csíptető is azt hiszem
    Zenéhez, filmekhez biztos hogy jó (főleg ha filmezel akkor a mélyhangok....) és szerintem játékban is jó egy megfelelő hangkarival, ahhoz már drága hogy csak alaplapival szórakozz....
    Kb 20 ezerért lehet megvenni + valamilyen Asus Xonar hangkari, mondjuk egy Xonar DX 15-16 ezerért.
    Sokan azt mondják hogy ez gagyi meg a Razer márka miatt meg kell fizetni de nem ér annyit, hát szerintem jó, és nem véletlenül [link] kapta ezt. Visszaküldtem, de ahogy már mondtam, megvenném ha lenne pénz de akkor már hangkari is kell ami nincs ingyen

    [ Szerkesztve ]

  • hann

    tag

    válasz Mexildos #3428 üzenetére

    [link]

    Ez az oldal talán segíthet, összehasonlítások, adatok, vélemények, tesztek.

Új hozzászólás Aktív témák