Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chrys_

    addikt

    válasz #48613632 #24183 üzenetére

    Szerintem rendben van a G933, persze műanyag, de az Arctis Pro számomra semmivel nem jobb ezen a téren. Őszintén szólva nem is keresnék másik headset-t, ha a Logi ebben a G sorozatban végre bevezetné az általa felvásárolt Astro chat-csatornáját.
    A pánt rész állítása jobb, mint a Steelseries-é. Ott tépőzár van, a G933-nál a két oldalon becsúszó széles műanyag lapok, melyek stabilan tartják a pozíciót. A mikrofon kivitelezése sokkal jobb, olyan mint az Astro-nál, ha felhajtod (nem kell teljesen), akkor le lesz némítva (kis LED jelzi is a mikrofonnál). Az Arctis-nál erre egy kétállású kapcsoló van, ami lehet az enyémben 1 nap alatt tönkre is ment, nem vagyok benne biztos, így küldöm vissza (már be is csomagoltam). G933-nak szerintem rosszabb a mikrofonja, de senki sem panaszkodott rá eddig. Nekem meg majdnem mindegy, amíg értik rendesen, amit mondok :)
    Ami a G933-nál lassú, az a bekapcsolás utáni feléledési idő, jó pár másodperc kell neki, az Arctis Pro ezt elég gyorsan megoldotta.
    A G933-nak legalább a szivacsa is megfelelő méretű, az Arctis Pro egy nagy csalódás volt. Szerintem gyerekeknek csinálták.

    Most azon gondolkodom, hogy vegyek-e helyette Astro A50 Gen4 XBOX változatot az ATMOS licence-szel. Az a game <--> chat balance nekem nagyon hiányzik az Astro A40 óta. A G933-t ajándékba kaptam, kénytelen voltam használni :)

Új hozzászólás Aktív témák