Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiki22

    senior tag

    hat nem tudom ki hogy van vele de volt par fulesem es egyse tudta vissza adni azt a hangzast amit sharkoon ex sound tudot.abban olyan jol lehetett erzekelni a tavolsagot az iranyokat.nagyon durca volt :d sajna mar nem gyartjak.azota kiprobaltam parat ,de egyse volt olyan jo.

    ROCCAT KAVE: zart jol szuri a zajokat.anyag hasznalat jo,zenere filmekre tokeletes,de jatekra nem igazan adja vissza a hangokat rendessen.

    RAZER MEGALODN:nyitott lanon nem a legjobb :Danyagok jok itt is.jo konnyu .szetreoban nagyon szepen muzsikal de a virtualis 7.1 csapnivalo mint a tobbi ilyennel.ezert a RAZER CARCHARIAS ugyanazt tudja szereoban csak olcsobban

    SHARKOON X TACTIC : Borzalmas.1 honap utan elkezdett recsegni ugy hogy egyszer nem esett a foldre.felejtos

    SENNHEISER PC350:zart.nagyon durvan szigetel.de igazi doboz hangja is van ezert a meregdraga arert :D

    SNIPER SNYPA:szuros pluss boritas.nagyon bowli kivitel .es terhangzas 0-a

    RAZER BARRACUDA:zart .anyag hasznalat nem rossz .de hangzasra nagyon rossz .semmi 5.1. kiprobaltam a sajat hangkartyajaval es nelkule is.

    LOGITECH G35 : zart.nagyon jol szigetel.anyag hasznalat nagyon jo .a 7.1 ennel is paraszt vakitas.de stereoban nagyon is odaver a tobbinek .a legjobb a felsoroltak kozul az en velemenyem szerint.

    Ami nem usb fules volt .azt ASUS XONAR DX2 hangkartyaval teszteltem.

    Na es most meg a SPEEDLINK MEDUSA 5.1 szeretnem kiprobalni .jo lenne megtalni vegre a reg elveszett hangzast :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák