Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz Chrys_ #24231 üzenetére

    Megjött az A50 is, egy órája sincs, hogy kibontottam. Elsőre sokkal jobb, mint a Sennheiser, már csak azért is, mert ez legalább kényelmes. A S-t akárhogyan állítgattam, mindig szorított. Ezen látszik, hogy igényes, minőségi darab.

    Viszont nincs hozzá semmilyen szoftver? :Y

    A dobozban nincs, illetve az enyémben volt egy kaparós serial number az Atmoshoz (egyelőre még ezt sem találtam meg, mindenképp fizettetni akarja a 14.99-et velem a Windows.), illetve egy nagyméretű, kihajtogatós sematikus ábra, hogy mi micsoda (okosabb nem lettem tőle)
    Meg van egy recyclinggel kapcsolatos útmutató, hogy hogyan szedjük ki az akksit, újrahasznosításra.
    Más egyebet nem találtam, ideértve a szoftvert is, ami a gyártó honlapján sincs, de lehet, csak én voltam béna.
    Egyébként megszólaltani ennek ellnére sikerült, csak a kimeneteket kellett átváltani a hangkezelőben, és voila.
    De pl a ki/bekapcsoló alatt van egy EQ és egy fejhallgató gomb. Ezek pittyennek, de változást nem tapasztalok a hangzásban. Valahol benéztem én azt a szoftvert, kell annak lennie, szvsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák