Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    válasz jones965 #16667 üzenetére

    Köszi szépen!

    *****************************************************************************

    Szerintem Joshua van annyira rutinos, hogy látja a sok próbálkozásom és kivárja a végét :)

    Vantage egy időre befejezve.
    Megpróbáltam W7-et feltenni, nvme-t be is szereltem, de nem sikerült. CSM, secure dolgok kikapcsolva, be is bootolt USB-vel, de nem tudtam bill/egeret működésre bírni.
    Ezen nincs direkt port a bill-nek (Strix z690), így végleges eredmények a W10-en.

    Elég kesze kusza lett tőlem a sok mérés, így hogy könnyítsek, egy hsz-ba összeszedek mindent.

    2 kártyával csináltam a Vantage-t, egy 3080 (gyári víz), és egy 3080Ti (lég).
    CPU 13700k nem változott, ahogy az épített víz sem.

    [16658 -as hsz már szerepel a listán, de újramértem ezzel a proci tuninggal.] (3080)
    Ez amolyan bónusz, nincs olyan jó mint a 3080Ti eredmény, de klasszisokkal jobb lett mint az előző.
    Ha van rá mód és idő, javítsuk. Ha nem, semmi probléma nem lesz, megértem.

    *****************************************************************************

    Ez lett az új eredmény a sima 3080-nal:

    - 13700k Allcore 6GHz (Custom water)
    - RTX3080 Gigabyte Gaming OC WB (Custom Water) {2070MHz@1.0120V)

    [3DMark Valid Link]
    [Kép Link]

    ******************************************************************************

    Ez pedig ami már lejjebb isvan a 3080Ti kártyával, csak így jobban átlátható:

    - 13700k Allcore 6GHz (Custom water)
    - RTX3080Ti EVGA FTW3 Ultra (Gyári lég) {2085MHz@1.0120V)

    [3DMark Valid Link]
    [Kép Link]

    Még néhány adat ha valakit érdekel:

    - Memória 2x16Gb DR 3600C14 teljesen stabilra hozva [4133MHz CL15 15 15] -re.
    - [Syspic lol] , borzalmasan néz ki, ram hűtő és és a 3080 is csak lóg, ilyen amikor csere-berélek mindent egy vízhűtéses gépben.

    Remélem nem gond ez az összegző hsz. Egyszerűsíteni akartam.
    Egyelőre vége, majd egyszer talán rájövök, hogy hogyan kell W7-et telepíteni erre a masinára, de elégedett vagyok ezzel is, hétköznapokra meg amúgy sem kell már 7.

    Ezt a két eredményt nevezem be a listára ha lehet, köszönöm.
    Szép Napot! Üdv., z
    ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák