Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • czanga

    őstag

    Körülbelül egy hónapnyi PH olvasgatás után kezdjünk mi is rászánni magunkat a TV vásárlásra, rögtön kettőre. Megpróbálom vázolni mi a helyzet, hátha tudnátok segíteni: :R

    Egyesével

    Nappaliba szánt:

    -Nagy méretű, samsung cw-29Z408-es CRT-t váltana, aminek véleményünk szerint szép képe van.
    -Analóg TV adással rendelkezünk jelenleg
    -Se 3D , se SMART nem szükséges: Utóbbit egy meglévő WD TV Live médialajátszó fogja ellátni
    -Normál TV adás, és filmek fogyasztására lenne (vígjátékok főként) (főleg SD, és 720p-s )
    -Méretben 39-42"-ra gondoltunk
    -Fontosabb a jó panel mint a megjelenés, vagy más, bár szeretjük a konzervatív formavilágot.
    -Nézési távolság: 250cm a nappaliban lévő ülőgarnitúra, de más hely is van, ami már 300 körül tendál
    -Márkában nincs favorit, inkább a minőség
    -100 000-t szánnánk rá, főleg, hogy leárazások jönnek a napokban

    Amiket eddig néztünk olvasgatás után:
    -Samsung 40H5000
    -LG 42LB5610
    -más ötleteket elfogadnánk :)

    más, közérdekű:

    Black Friday - MALL.hu-nál érdeklődtem, hogy az álltaluk forgalmazott Samsung televíziókra gyári garancia vonatkozik e. Nem. "Mall" gaancia van rá, azaz bolti, ők intézik a garis kérdéseket. Gondoltam ezt megosztom veletek.

    Illetve az Edigital-nál z előző HSZ-ben említett előzetes, akció elötti áremelés megvan, mert a Samsung 32H5000 árát emelték, ha jól vettem észre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák