Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrJános

    aktív tag

    válasz J97 #7934 üzenetére

    Köszönöm a segítséged :R .

    Ha sikerül annyi pénzt kérnem akkor nagy valószínűséggel [SW HF 2.1 1200] lesz.
    Bár 2.1 hangfalam sosem volt, megnéztem és nincs is olyan beállítási lehetőség a hangkártya szoftverében, szal érdekes lesz, hogy hogy állítom be.

    Másik kérdés sokszor olvastam hogy azt írták hogy bejáratás után javultak a hangok nem csak ennél hanem más hangfalnál is, én eddig erről nem hallottam hogy is kell ezt "csinálni"?
    ( meg hát a no name hangfalt simán bedugja az ember aztán hallgatja és kész is a mutatvány)

    Lenne még egy kérdésem ha sikerülne kicsit több pénzt szerezni akkor melyik lenne a legjobb választás?

    [SW-HF 2.1 1200] ennél ugye jó a mély de a közép és a magas egyben van és írták rá, hogy kifogyhat a magasból.

    [SP-HF 1255A] itt van magas de a közép és a mély van együtt itt gondolom a mély lenne kevesebb ( bár tudom hogy ezzel meg vagytok elégedve, de nem tudom, hogy a mély elég -e)

    [SW-HF 2.1 2000] ebben külön van a mély a közép és magas hang is szóval elvileg nem "hiányzik" belőle semmi viszont nem tudom, hogy hátrány -e a bonyolultabb felépítés? vagy tényleg szebben szól-e? lehet egyáltalán hallani, hogy minden hangsávnak külön hangszórója van?

    [ Szerkesztve ]

    Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

Új hozzászólás Aktív témák