Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rover623

    félisten

    válasz FID #26910 üzenetére

    "Ui: Nincs semmi keverés ebben tévedsz! :N Minden hangfal 3ohm teljesítményük ugyan az márkájuk is."
    A három általad említett jellemzőből kettő teljesen irreleváns (nem csak) ebben az esetben.
    A Samsung által gyakran használt elcseszett 3 ohmos névleges impedanciát pedig jó hogy említetted, részvétem a Creative erősítőnek... ;]

    És egy komoly házimozinál sincs meg az hogy minden ugyan az. Legtöbbször a két front teljesen más márka vagy típus mint a center. Így ezt a részt nem értem
    Én pedig azt nem értem, hogy a fentiekből tisztán látszik, életedben egy komoly házimozi rendszert sem láttál/hallottál...akkor pedig mire ez a magabiztos kinyilatkoztatás? :F
    Egy "komoly" házimozinál nem csak "Minden hangfal 3ohm teljesítményük ugyan az márkájuk is", hanem ráadásul azonos hangszórókészletből vannak felépítve azért, hogy mondjuk Miki egér hangja jobb elölről is ugyanazzal a hangerővel és hangszínnel szólaljon meg, mint bal hátulról, ha azt úgy tervezte eredetileg a hangmérnök! :K

    primus inter pares

Új hozzászólás Aktív témák