Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • defected

    újonc

    Sziasztok.
    Microlab Solo 6c igencsak jó választás.Sokat vaciláltam de tudtam minőségi hangzás és nem csak prüttyőgés amit keresek.Modecom és Microlab amin gondolkoztam de a Modecomról olvastam kis alapzaj búgás lehet.Ha veszek egy komolyabb 2.0 nem kevés pénzért ne zúgjon már ha lehet.Ezért is választottam a Microlabot.128 Euroért meg is rendeltem mivel magyarban 50 ezer és még beszerezni is nehéz.A súlya és külső rögtön sugalja nem gagyi.Fonott réz vezeték ,távirányító ami nagyon praktikus bárhol leteheted ,jobb mint a vezetékes megoldás.A közép hangok pár napig hullámoztak de a részletek megvoltak és a magas mély hangok szép tisztán szóltak.Előtte egy Genius prüttíögőm volt 2wattal :) Pár nap után megnéztem mit bír ,a 4/4 es szoba döngött mint egy disco és semmi torzítás.Főleg techouse.soulfull.chill-t halgattam.Minden beállítás 0-án volt a mély kibaszott dinamikus ,más frekvenciájú mély hangok mind szépen külön hallhatók ,élvezet hallgatni.A közép szép telített, kell neki a tér,minden hangrészlet élvezhető mint a magas hangok is.Igaz nem olcsó a kicsike de nem fogod egyhamar eladni. :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák