Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord bIron

    csendes tag

    válasz Laza... #3759 üzenetére

    Hát hogyan máshogy? ;)
    Azért a példádnál némileg árnyaltabb a kép. Ugyan nekem az első napon ment föl a cm, ezért nem tudok nyilatkozni a gyári appokról a kamera kivételével (ami jó), de vicces lenne, ha egy, csakis a hangminőségre kihegyezett audióbuzi program nem lenne jobb nála.
    "Neutron is the professional music player with a high quality 32/64-bit audio rendering engine which provides the best possible sound quality on an Android device.
    Neutron features a sophisticated UI with advanced controls for music playback along with high quality implementation of Parametric EQ, Surround, Crossfeed and other digital sound effects. It can play music from almost any source including network devices with SMB/CIFS or UPnP/DLNA support.
    Neutron is developed for audiophiles and those who really in love with music. Consider using Hi-Fi/Hi-End audio hardware for best results."
    Annak idején elég sokat keresgéltem normális zenelejátszó programot, miután kiszörnyülködtem magam az agyonhájpolt poweramp katasztrofális hangminőségén.

Új hozzászólás Aktív témák