Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelzsoca

    félisten

    válasz TRob1 #13223 üzenetére

    Csak Te érezted személyes támadásnak a hozzászólást (igaz nem tudom miért)

    Én általánosságban mondtam el a véleményem, mindenkinek-minden igénynek nem lehet megfelelni, nem is akarok/akarunk, mindig lesznek-vannak fikázók meg savazók, vannak kezdő, haladó, hozzáértő és pro userek is, csak már kezd kicsit sok lenni az olyan okos megmondó emberkékből (nem, nem csak ebben a topicban) akik magukat nagyon okosnak gondolják, közben osztják az észt, az Androidot még felhasználói szinten sem ismerik, ráadásul semmit nem is tettek az adott közösségért.

    Itt is igaz, akinek nem inge...

    Azért remélem megengeded, hogy az ilyen vagy hasonló dolgokra úgy reagáljak, ahogy arra kell.

    Az egész backup-os dolgot sem miattad írtam le, a Go Dev. alkalmazásokkal kapcsolatosan két olyan helyzet volt, amikor azon szoftverek is fent voltak, és a rendszer névtelen statisztikákat küldött ki a nagyvilág felé, mivel nálunk nem jelentkeznek ezen problémák, csak a userekre támaszkodva/a segítségüke támaszkodva kell kisakkozni, vajon mégis miért merülnek bizonyos helyzetekben durva mértékben a készülékek.

    Szerencsére nem vagyunk egyformák, a vélemények, tapasztalatok sem lehetnek azonosak, mi a tőlünk telhető legtöbbet megteszünk azért, hogy olyan szoftvert adjunk ki, ami minden szinten rendben van, és megállja a helyét a hazai de akár a külföldi fórumokban is.

    Részemről is zártam a témát, nem célom senkinek feszülni, bárkivel veszekedni :R

    [ Szerkesztve ]

    https://vertigostore.eu

  • ux1

    addikt

    válasz TRob1 #13223 üzenetére

    Jo hogy a pelda egy txt file. : Szvsz mindenki keresse meg maganak hogy mi a hiba... :D Ha mar semmi magyarazat nem jo...

    -=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

Új hozzászólás Aktív témák