Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz robit1973 #8240 üzenetére

    Hú de sajnálom azt akinek kényszerítve van a játék meg a filmnézés... ;] :)) (Azokat meg mégjobban, akik mindezt 100-150k-s szutykokon teszik meg. Mert ugye nem csak Blade-esek léteznek, még ebben a topikban sem ;) ) Nem is értem, hogy tudtak létezni 3 évvel ezelőttig Android nélkül... (A legnagyobb vicc meg az ha vkinek otthon min.42-50colos tv-je van, házimozirendszerrel, de elég 1 telefon is filmre. Vagy a hiperszuper gamer PC, de jó a telefonon a fele-harmada felbontású gagyi játék is (duke nukem, vice city ... stb. amik a saját idejükben nagy alkotások voltak, de már akkor is minimum 15-17 colon, egérrel billentyűzettel) Na de elég ebből, mások az emberek, mások a hülyeségek is... :D

    (#8241) Zsolt_72:
    Én pl. szeretem a filmeket, és nem csak azért nézem, hogy nézzek vmit, vagy az időt kitöltsem. És ha már szeretem, akkor szeretem a tájat is élvezni benne, a háttereket, a környezetet, a részleteket... stb. amit 3-4colon képtelenség (Ugyanezen okokból nem nézek meg soha camos felvételeket sem). Netezni meg 1 mp-et sem bírok telefonon, ha van a közelben pc vagy lapos (kell a nagyobb kép itt is, és a kényelmesebb egér vagy touchpad, meg a teljes méretű billenytűzet)... Ez van. :K

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák